GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2019 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 15 gasten online.
Klasse:  50cc                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 29 Sem Bos Mechelen 9 9 9 27        
2 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 8 7 8 23        
3 12 Sven Zuur Yde 7 8 7 22        
4 16 Quinten Kin Staphorst 6 6 6 18        
5 55 Ravi Nijenhuis Musselkanaal 5 5 4 14        
6 46 Marten de Vries Broeksterwald 3 4 5 12        
7 7 Levi Slot Noordwolde 4 3 1 8        
8 9 Gabryëla Horenga Marum 2 1 3 6        
9 22 Kaylee Schoo IJlst 1 2 2 5        
                       
    Toppers                  
10 8 Reinder Jan Agema Dokkum 9 9 9 27        
11 21 Izzy Bos Mechelen 7 8 8 23        
12 11 Revi Bos Mechelen 8 7 7 22        
13 10 Christina Henstra Kollumerzwaag 6 6 5 17        
                       
Klasse:  65cc                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27        
2 81 Rienk Bakker Minnertsga 8 8 8 24        
3 10 Britt Boezerooij Emmeloord 7 7 7 21        
4 12 Sven Zuur Yde 6 6 6 18        
                       
    65cc B                  
5 84 Lito Fernandes St. Jacobparochie 9 9 9 27        
6 38 Tjardo Hulzinga Rottum 7 8 7 22        
7 7 Matts de Jong Scherpenzeel 8 7 6 21        
8 29 Sem Bos Mechelen x 5 8 13        
9 34 Jildou Hiemstra Westergeest 6 4 3 13        
10 15 Yfke Naessens Tytsjerk 5 3 4 12        
11 22 Kaylee Schoo IJlst x 6 5 11        
                       
Klasse:  85cc                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 6   15 1      
2 84 Bern Monkel Oudehorne 5 9   14 2      
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 8   17 3      
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 7   15 4      
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 9   16 5      
6 77 Sem de Roode Menaam 4 3   7 6 2    
7 94 Valentino Luider Groningen 8 8   16 7      
8 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 5 5   10 8 1    
9 4 Ronan Pera Opende 6 5   11   3    
10 12 Imke v/d West Twijzelerheide 7 4   11   4    
11 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 6 4   10   5    
12 42 Nick Versluis Noordwolde  3 7   10   6    
13 41 Nino Fernandes St. Jacobparochie x 2   2   7    
14 11 Danique Schoo IJlst 2 3   5   8    
15 64 Bart Gjalt Zuidema Kollumerzwaag 4 6   10   9    
                       
Klasse:  Bromfiets                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 14 Jelle de Haan Donkerbroek 9 9 8 26        
2 15 Lambert Veltman Oldemarkt 7 7 9 23        
3 6 Klaas Kin Staphorst 8 8 6 22        
4 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 6 5 5 16        
5 88 Jenno Plantenga Jubbega x 6 7 13        
                       
Klasse:  125 jeugd                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar 9 9   18 1      
2 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 8   17 2      
3 54 Joran Marra Opeinde 8 9   17 3      
4 45 Pieter Tolsma Tzum 8 8   16 4      
5 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 7 6   13 5      
6 61 Willem Bekkema Rijs x 7   7 6 2    
7 15 Johan Veenstra Ureterp 6 7   13 7      
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 6   11 8 1    
9 39 Eibert Kloosterman Sumar x 4   4   3    
10 8 Hidde Bakker Minnertsga 7 5   12   4    
11 36 Nick v/d Heide Niawier 4 5   9   5    
12 85 Allard de Vries Bitgummole 6 3   9   6    
13 10 Jarno Slot Noordwolde 5 4   9   7    
                       
Klasse:  Veteranen                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 6   15 1      
2 10 Gerard Bijlsma Drogeham 9 9   18 2      
3 24 Andries de Vries St. Annaparochie 6 8   14 3      
4 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 7 5   12 4      
5 62 Reinder van Dellen Anjum 5 7   12 5      
6 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 4 5   9 6 2    
7 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen x 8   8 7 1    
8 7 Alart Bakker Langelille 8 7   15 8      
9 55 Marco de Lang De Westereen 6 3   9   3    
10 15 Willem Mellens Zuidlaren x 4   4   4    
11 33 Wico Rooske Peize  4 x   4   5    
                       
Klasse:  125 Senioren                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C  
1 5 Bonne v/d Kooi Noordbergum 9 9   18 1      
2 96 Tonny Blok Noordwolde 9 8   17 2      
3 50 Wiebren de Vries Langezwaag 8 7   15 3      
4 72 Robin de Haan Tzummarum 8 7   15 4 2    
5 41 Richard Faber St. Jacobiparochie 7 8   15 5      
6 4 John Bosman Dalfsen x 7   7 6 1    
7 46 Wessel de Jong Wier 7 8   15 7      
8 32 Benny v/d Kooi Noordbergum 9 9   18 8      
9 73 Wilco Baarda Wier 5 4   9   3    
10 3 Jangeert Horenga Marum 3 6   9   4    
11 19 Eelke Jan de Vries Ureterp 5 5   10   5    
12 11 Marco Nijenhuis Musselkanaal 6 5   11   6    
13 9 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 5 3   8   7    
14 86 Harm Kroes Aldeboarn 6 6   12   8    
15 24 Thomas de Boer Engwierum x 6   6     1  
16 88 Jenno Plantenga Jubbega 4 3   7     2  
17 69 Robin Koornstra Makkum 4 x   4     3  
18 77 Raldo Kleinlugtenbeld Dalfsen x x   0     4  
19 51 Danny de Ruiter Gorredijk x 3   3     5  
                       
Klasse:  ST2                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C  
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 9 9 27        
2 31 Marcel ter Braake Nijeveen 5 6 7 18        
3 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 6 7 4 17        
4 10 René Bijlsma Surhuisterveen x 8 8 16        
5 72 Robin de Haan Tzummarum 8 x 6 14        
6 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 5 2 14        
7 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 4 3 5 12        
8 6 Marten Dragtsma Wolvega 3 4 3 10        
                       
                       
    Tommy Kruis                  
9 8 Douwe Haverdil Steenwijk 7 9   16 2      
10 88 Sven Venema Sappemeer 8 9   17 3      
11 76 Gerard Faber Anjum 6 6   12 4      
12 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 9 9   18 5 0    
13 14 Jornie de Boer Engwierum 9 8   17 6      
14 94 Joris Guikema Groningen 8 8   16 7      
15 45 Durk Bloem De Westereen 7 7   14 8      
16 26 Arjan de Jong Steggerda 7 6   13 0 3    
17 40 Wesley Sijtsma Dokkum 5 6   11   4    
18 74 Lieuwe Baarda Wier 9 5   14   5    
19 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 7   11   6    
20 71 Nina Ferwerda De Blesse 5 7   12   7    
21 7 Stefan Bakker Langelille 8 5   13   8    
22 9 Kevin Kramer Sondel 5 4   9   0    
23 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 4 5   9     1  
24 36 Gerbrand Visser Makkum 4 3   7     2  
25 21 Ben v/d Laan Spanga x 4   4     3  
26 79 Milan Groen Ter Apel 6 x   6     4  
27 95 Sander Tameris Scherpenzeel 3 4   7     5  
28 18 Christie van Steden Nijemirdum 3 3   6     6  
29 0 0 0 0 0   0     7  
                       
Klasse:  VT Klasse                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C  
1 46 Wessel de Jong Wier 6 8   14 1      
2 12 Danny Cahais Dokkum 8 9   17 2      
3 55 Chris Werkman Kommerzijl 9 8   17 3      
4 28 Allert de Vries Joure 5 7   12 4 1    
5 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 4 4   8 5 2    
6 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 8 6   14 6      
7 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 7 7   14 7      
8 86 Harm Kroes Aldeboarn 7 9   16 8      
9 21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 6 5   11   3    
10 2 Bram Visser De Falom 9 3   12   4    
11 75 Kevin v/d Heide Niawier 5 6   11   5    
12 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 3 5   8   6    
13 51 Danny de Ruiter Gorredijk 2 4   6   7    
14 93 Frank Withaar Scherpenzeel 4 3   7   8    
15 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 2 2   4     1  
16 48 Willem Huizinga Tolbert 3 2   5     2  
17 10 Johannes de Haan Houtigehage 1 1   2     3  
                       
Klasse:  ST500                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 10 Dirk Werkman Nijemirdum 9 9 9 27        
2 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 8 7 8 23        
3 99 Ruurd van Roozendaal Wolvega 7 8 7 22        
4 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 2 5 6 13        
5 9 Ferry de Lange Willemsoord 5 4 4 13        
6 18 Aron Schokker Steggerda 6 6 x 12        
7 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 3 2 5 10        
8 30 Michel Bakker Langelille 4 3 3 10        
9 83 Bertus v/d Lende Scherpenzeel 1 1 x 2        
                       
    Superfinale                  
1 96 Tonny Blok                  
2 54 Joran Marre                  
3 17 Jesse Jan Stelwagen                  
4 99 Ruud van Roozendaal                
5 83 Patrick Leugs                  
6 46 wessel de Jong                  
7 31 Marcel ter Braake                  
8 9 Ferry de Lange