GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« februari 2024 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.
Klasse:  50cc                        
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 5 Jeffrey Henstra Twijzelerheide 2 2 2 6             25
2 15 Ruben Alma Harkema 1 1 1 3             23
                             
Klasse:  65cc                        
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 13 Mika Nijdam Assen 3 3 3 9             25
2 65 Hindrik Merkus Koudum 2 2 1 5             23
3 11 Haico Gjaltema Engwierum 1 1 2 4             20
                             
Klasse:  85cc                        
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 16 Quinten Kin Staphorst 8 9 9 26             25
2 12 Sven Zuur Yde 5 8 8 21             23
3 6 Roan v/d Lende Spanga 6 7 6 19             20
4 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 4 5 7 16             18
5 24 Levi Hindriks Yde 7 4 4 15             17
6 72 Jafaro Hazeveld Assen 3 6 5 14             16
7 64 Sylvana Aarts Eelde 2 3 3 8             15
8 22 Kaylee Schoo Ijlst 1 2 2 5             14
9 14 Ismael Traore Almelo 9 dis   0             0
                             
                             
Klasse:  125 jeugd                        
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 7 Bern Monkel Oudehorne 9 9 9 27             25
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 8 8 24             23
3 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 7 7 6 20             20
4 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 6 7 18             18
5 34 Jelrik de Boer Engwierum 3 3 5 11             17
6 90 Sven de Graaf Feanwâlden 6 5 x 11             16
7 82 Johan Witteveen Harkema 2 4 4 10             15
8 94 Valentino Luider Groningen 4 2 3 9             14
9 74 Sjoerd Hendrik v/d Meer Oudwoude 1 1 2 4             13
                             
Klasse:  Dames                        
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 97 Maaike de Ree Sint Nicolaasga 7 7 7 21             25
2 58 Meike Visser Vegelingsoord 6 6 6 18             23
3 6 Chantal Kin Staphorst 5 5 5 15             20
4 55 Danique Schoo Ijlst 4 4 4 12             18
5 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 2 3 3 8             17
6 37 Sjoukje v/d Veen De Westereen 3 2 x 5             16
7 26 Romy Hamminga Anloo x afg   0             15
                             
    DAMES B                        
8 83 Finette Terpstra Wergea 6 7   13 1           14
9 22 Bernadette Keegstra Marrum 5 7   12 2           13
10 10 Esmeralda Blom Twijzelerheide 7 5   12 3           12
11 54 Britt Boezerooij Bant 4 6   10 4           11
12 44 Melanie vd Voort-Cloo Wolvega 4 4   8 5           10
13 5 Femke Hovinga EE  3 3   6 6 2         9
14 13 Amber Boezerooij Bant 5 6   11 7           8
15 72 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 1 3   4 8 1         7
16 40 Marike Tolsma Marum 2 2   4   3         6
17 69 Celine Vorenholt Eenrum 2 1   3   4         5
                             
                             
Klasse:  Veteranen                        
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 45 Durk Bloem De Westereen 4 7 6 17             25
2 10 Gerard Bijlsma Drogeham 6 6 5 17             23
3 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 5 4 7 16             20
4 5 Christiaan Schoo Ijlst 7 5 1 13             18
5 15 Willem Mellens Zuidlaren 3 3 4 10             17
6 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 2 2 3 7             16
7 24 Andries de Vries St. Annaparochie 1 1 2 4             15
                             
                             
Klasse:  125 Senioren                        
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 4 John Bosman Dalfsen 4 4 4 12             25
2 24 Thomas de Boer Engwierum 3 3 3 9             23
3 13 Thomas Stevens Stadskanaal 2 2 2 6             20
4 99 Dirk Tjitse Rijpkema Harkema 1 1 1 3             18
                             
                             
Klasse:  ST2                        
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 5 7 7 19             25
2 96 Tonny Blok Noordwolde 7 5 6 18             23
3 10 René Bijlsma Drogeham 6 6 5 17             20
4 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 3 4 4 11             18
5 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 4 3 3 10             17
6 62 Egbert-Tjitze Kooistra Kollumerzwaag 2 2 2 6             16
7 14 Jornie de Boer Engwierum 1 1 1 3             15
                             
KLASSE: ST2 B                        
8 22 HenkJan Veldman Surhuisterveen 7 6   13 1           14
9 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 5 5   10 2           13
10 25 Stefan Hoekstra Langezwaag 7 7   14 3           12
11 27 Jeffrey Holman Stroobos 6 6   12 4           11
12 4 Arjen Hoekstra Terwispel 4 4   8 5           10
13 15 Willem Kingma Burgum 3 3   6 6 1         9
14 75 Dylan Cuperus Metslawier 3 2   5 7 2         8
15 24 Yoëll Veenstra De Westereen 5 4   9 8           7
16 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 2 2   4   3         6
17 23 Richard Oenema Gorredijk x 1   1   4         5
                             
                             
                             
Klasse:  VT Klasse                       Club-
                            pnt.
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B          
1 25 Stefan Hoekstra Langezwaag 9 7 9 25             25
2 3 Jeffrey Kramer Sondel 8 8 6 22             23
3 74 Jan Dorenbos Feanwalden 7 6 8 21             20
4 9 Kevin Kramer Sondel 3 9 7 19             18
5 14 Arjen Hoekstra Terwispel 5 5 5 15             17
6 5 Johannes de Haan Houtigehage 4 4 3 11             16
7 13 Johnny Groen Hallum 6 3 2 11             15
8 77 Sietse Hazewindus Ferwert 2 2 4 8             14
9 23 Richard Oenema Gorredijk x 1 x 1             13
                             
                             
Klasse:  ST1 / ST 3                        
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 9 9 27             25
2 23 Wilson Cuperus Hantumhuizen 7 7 8 22             23
3 17 Jan de Vries Jubbega 5 6 7 18             20
4 37 Olav den Engelsman de Westereen 8 8 x 16             18
5 98 Dirk Tjitse Rijpkema Harkema 4 5 6 15             17
6 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 3 4 5 12             16
7 11 Robert Nouta Westergeest 2 3 4 9             15
8 99 Lorenzo Punter Wolvega 6 x x 6             14
9 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 1 afg   1             13