GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« juni 2024 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.
Klasse:  50cc                  
                       
Plts rijnr naam   1 2 3 Totaal A B    
1 5 Jeffrey Henstra   1 2 2 5        
2 15 Ruben Alma   2 0 1 3        
                       
Klasse:  65cc                  
                       
Plts rijnr naam   1 2 3 Totaal A B    
1 13 Mika Nijdam   2 2 2 6        
2 11 Haico Gjaltema   1 1 1 3        
                       
                       
Klasse:  85cc                  
                       
Plts rijnr naam   1 2 3 Totaal A B    
1 33 Jarno Raoel Bosma   5 7 6 18        
2 6 Roan v/d Lende   4 6 7 17        
3 16 Quinten Kin   6 5 5 16        
4 12 Sven Zuur   3 4 3 10        
5 72 Jafaro Hazeveld   7 1 2 10        
6 24 Levi Hindriks   2 3 4 9        
7 22 Kaylee Schoo   1 2 1 4        
                       
Klasse:  125 jeugd                  
                       
Plts rijnr naam   1 2 3 Totaal A B    
1 72 Dave Hoogerhuis   7 8 8 23        
2 7 Bern Monkel   8 6 7 21        
3 37 Jesse Lamerus   6 7 6 19        
4 66 Rens Spanjer   4 5 5 14        
5 2 Jafaro Hazeveld   5 4 4 13        
6 90 Sven de Graaf   2 3 2 7        
7 34 Jelrik de Boer   3 x 3 6        
8 94 Valentino Luider   1 2 1 4        
9 82 Johan Witteveen   afg     0        
                       
Klasse:  Dames                  
                       
Plts rijnr naam   1 2 3 Totaal A B    
1 97 Maaike de Ree   8 8 8 24        
2 6 Chantal Kin   7 7 7 21        
3 58 Meike Visser   5 6 6 17        
4 8 Jessica Dijkstra   6 5 5 16        
5 26 Romy Hamminga   4 4 4 12        
6 55 Danique Schoo   3 3 2 8        
7 85 Kaylee Dijkstra   1 1 3 5        
8 12 Imke v/d West   2 2 1 5        
                       
    DAMES B                  
9 43 Sam Kuiper   8 8 8 24        
10 54 Britt Boezerooij   6 7 7 20        
11 44 Melanie vd Voort/Cloo   7 6 6 19        
12 22 Bernadette Keegstra   5 5 1 11        
13 69 Celine Vorenholt   3 3 4 10        
14 40 Marike Tolsma   4 4 2 10        
15 13 Amber Boezerooij   1 1 5 7        
16 5 Femke Hovinga   2 2 3 7        
                       
                       
Klasse:  Veteranen                  
                       
Plts rijnr naam   1 2 3 Totaal A B    
1 5 Christiaan Schoo   7 7 6 20        
2 10 Gerard Bijlsma   6 6 7 19        
3 4 Andries de Vries   4 4 4 12        
4 2 Henk Bos   3 3 5 11        
5 45 Durk Bloem   5 5 x 10        
6 55 Marco de Lang   2 2 2 6        
7 15 Willem Mellens   x 1 3 4        
                       
                       
Klasse:  125 Senioren                  
                       
Plts rijnr naam   1 2 3 Totaal A B    
1 4 John Bosman   6 5 4 15        
2 5 Bonne van der Kooi   5 4 5 14        
3 24 Thomas de Boer   1 6 6 13        
4 46 Wessel de Jong   2 3 3 8        
5 34 Erik de Bruin   3 x 2 5        
6 56 Wiebren de Vries   4 x x 4        
                       
                       
Klasse:  ST2                  
                       
Plts rijnr naam   1 2 3 Totaal A B    
1 96 Tonny Blok   5 4 5 14        
2 72 Dave Hoogerhuis   4 5 3 12        
3 8 Jeffrey Oppersma   3 2 4 9        
4 5 Jelmar Naessens   x 3 2 5        
5 62 Egbert-Tjitze Kooistra   2 1 1 4        
6 17 Jan de Vries   afg     0        
                       
KLASSE: ST2 B                  
7 24 Yoell Veenstra   7 7 6 20        
8 74 Lieuwe Baarda   8 1 8 17        
9 36 Gerbrand Visser   4 4 7 15        
10 15 Willem Kingma   6 8 1 15        
11 27 Jeffrey Holman   3 3 5 11        
12 13 Richard Tuintjer   2 5 4 11        
13 71 Arnold Oosterbaan   x 6 3 9        
14 22 Henkjan Veldman   5 2 2 9        
                       
                       
                       
Klasse:  VT Klasse                  
                       
Plts rijnr naam   1 2 3 Totaal A B    
1 13 Johnny Groen   8 8   16 1      
2 73 Wilco Baarda   4 6   10 2      
3 71 Arnold Oosterbaan   6 5   11 3      
4 3 Jeffrey Kramer   7 7   14 4      
5 55 Chris Werkman   6 7   13 5      
6 91 Martijn Holwerda   3 3   6 6 1    
7 2 Bram Visser   5 5   10 7      
8 74 Jan Dorenbos   x 8   8 8 2    
9 20 Bas Greijdanus   x x   0   3    
10 77 Sietse Hazewindus   2 2   4   4    
11 10 Erik Greijdanus   4 4   8   5    
                       
Klasse:  ST1 / ST 3                  
                       
Plts rijnr naam   1 2 3 Totaal A B    
1 96 Tonny Blok   4 4 4 12        
2 11 Robert Nouta   3 3 3 9        
3 17 Jan de Vries   2 2 1 5        
4 69 Brugt Vorenholt   1 1 2 4        
                       
                       
                       
    Regio Klasse                  
1 97 Maaike de Ree     7 7 14   1    
2 5 Christiaan Schoo     6 7 13   2    
3 3 Jeffrey Kramer     7 6 13   3    
4 69 Albert de Graaf     5 6 11   4    
5 37 Jolt Ferdinands     4 4 8   5 2  
6 98 Robin Koornstra     4 5 9   6    
7 92 Ido Brattinga     6 5 11   7    
8 88 Jeroen Aukema     5 x 5   8 1  
9 x Mark Zijsling     3 4 7     4  
10 18 Durk Roel Wildschut     3 3 6     3  
11 55 Danique Schoo     2 2 4     5  
12 58 Arnout Bouma     x 3 3     x