GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2019 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 6 9 8 23    
2 29 Sem Bos Mechelen 7 5 9 21    
3 12 Sven Zuur Yde 9 8 4 21    
4 9 Gabryëla Horenga Marum 5 7 7 19    
5 16 Quinten Kin Staphorst 8 6 5 19    
6 22 Kaylee Schoo IJlst 4 4 6 14    
7 46 Marten de Vries Broeksterwald 3 3 2 8    
8 7 Levi Slot Noordwolde 2 2 3 7    
9 84 Jesse Klaster Oldemarkt 1 1 1 3    
                   
    Toppers              
10 41 Niek Kuipers Munnikeburen 9 9 9 27    
11 21 Izzy Bos Mechelen 8 7 8 23    
12 11 Revi Bos Mechelen 7 8 7 22    
13 89 Ferre van Dellen Anjum 6 6 5 17    
14 4 Wesley Douma Anjum 5 5 6 16    
15 9 Boy Kleinlugtenbeld Dalfsen 3 4 4 11    
16 5 Naomi Wolting Beilen 4 3 3 10    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal    
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 8 9 26    
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 9 8 25    
3 10 Britt Boezerooij Emmeloord 7 7 6 20    
4 81 Rienk Bakker Minnertsga 6 6 7 19    
5 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 5 5 15    
                   
    65cc B              
8 12 Sven Zuur Yde 9 9 8 26    
9 29 Sem Bos Mechelen 8 8 9 25    
10 84 Lito Fernandes St. Jacobparochie 5 7 7 19    
11 22 Kaylee Schoo IJlst 6 6 6 18    
12 38 Tjardo Hulzinga Rottum 7 5 5 17    
13 7 Matts de Jong Scherpenzeel 4 4 4 12    
14 5 Sanne Meijerink De Krim 3 2 3 8    
15 34 Jildou Hiemstra Westergeest 2 3 2 7    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9   18 1  
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 9   17 2  
3 84 Bern Monkel Oudehorne 8 8   16 3  
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 7   14 4  
5 4 Ronan Pera Opende 5 6   11 5  
6 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 7   13 6  
7 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 4 4   8 7 1
8 64 Bart Gjalt Zuidema Kollumerzwaag 3 6   9 8  
9 94 Valentino Luider Groningen 5 4   9 9  
10 45 Jelmer de Haan Bantega x 5   5 10 2
11 42 Nick Versluis Noordwolde  2 3   5   3
12 11 Danique Schoo IJlst 2 1   3   4
13 41 Nino Fernandes St. Jacobparochie 1 3   4   5
14 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 0 0   0   6
15 12 Imke v/d West Twijzelerheide 1 2   3   7
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 14 Jelle de Haan Donkerbroek 9 9 9 27    
2 15 Lambert Veltman Oldemarkt 7 8 8 23    
3 6 Klaas Kin Staphorst 6 7 7 20    
4 88 Jenno Plantenga Jubbega 8 6 6 20    
5 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 5 5 5 15    
6 4 Pascal Wouters Oudeschoot 4 4 x 8    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar 8 9   17 1  
2 3 Jarno Terpstra Wergea 9 8   17 2  
3 54 Joran Marra Opeinde 8 7   15 3  
4 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 9   16 4  
5 45 Pieter Tolsma Tzum 6 6   12 5  
6 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 7 6   13 6  
7 61 Willem Bekkema Rijs 5 5   10 7  
8 15 Johan Veenstra Ureterp 4 4   8 8 1
9 8 Hidde Bakker Minnertsga 3 5   8 9  
10 14 Jessica Dijkstra De Westereen 4 1   5 10 2
11 7 Quinten Holt Roden 2 2   4   3
12 58 Stijn Ensing  Bantega 3 3   6   4
13 85 Allard de Vries Bitgummole 1 2   3   5
14 10 Jarno Slot Noordwolde 1 0   1   6
15 39 Eibert Kloosterman Sumar x afg        
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal    
1 71 Nina Ferwerda De Blesse 9 9 9 27    
2 6 Chantal Kin Staphorst 8 6 8 22    
3 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 6 8 7 21    
4 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 7 7 6 20    
5 3 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 5 4 5 14    
6 26 Romy Hamminga Anloo 4 5 4 13    
7 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 3 3 2 8    
8 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 2 2 3 7    
9 16 Geke Elzinga Harkema 1 afg 0 1    
                   
    Dames B              
10 31 Michelle Dijkman Kuinre 9 9 9 27    
11 21 Dyonne van 't Hul Kuinre 8 8 7 23    
12 12 Imke v/d West Twijzelerheide 6 6 8 20    
13 50 Jirina de vries Langezwaag 7 7 6 20    
14 86 Joyce Elsinga St. Johannesga 5 3 5 13    
15 35 Astrid de Jong Moddergat 4 5 4 13    
16 14 Hester Hiemstra Westergeest 3 4 3 10    
17 13 Nikki Rooske Peize  2 2 2 6    
18 23 Amber Boezerooij Bant 1 1 1 3    
                   
Klasse:  125 Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A  
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 9   18 1  
2 4 John Bosman Dalfsen x 7   7 2  
3 86 Harm Kroes Aldeboarn 9 8   17 3  
4 72 Robin de Haan Tzummarum 8 7   15 4  
5 24 Thomas de Boer Engwierum 7 x   7 5  
6 73 Wilco Baarda Wier 6 5   11 6  
7 41 Richard Faber St. Jacobiparochie 6 6   12 7  
8 88 Jenno Plantenga Jubbega 5 4   9 8  
9 46 Wessel de Jong Wier 8 5   13 9  
10 51 Danny de Ruiter Gorredijk 3 4   7 10  
11 3 Jangeert Horenga Marum 4 3   7 11  
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal    
1 96 Tonny Blok Noordwolde 7 9 9 25    
2 2 Marcel Vlig Lemmer 8 8 8 24    
3 10 René Bijlsma Surhuisterveen 6 7 7 20    
4 31 Marcel ter Braake Nijeveen 5 6 6 17    
5 17 Rindert Boonstra Zwagerbosch 9 5 0 14    
6 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 4 4 4 12    
7 66 Dylan Ottens Hoogkerk 1 3 5 9    
8 72 Robin de Haan Tzummarum 3 2 3 8    
9 6 Marten Dragtsma Wolvega 2 1 2 5    
10 75 Richard IJbema Harkema afg          
                   
    ST 250 B              
11 76 Gerard Faber Anjum 8 9   17 1  
12 88 Sven Venema Sappemeer 9 8   17 2  
13 92 Tommy Kruis Steenwijk 6 7   13 3  
14 46 Wessel de Jong Wier 3 4   7 4 2
15 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 6   13 5  
16 8 Douwe Haverdil Steenwijk 7 9   16 6  
17 79 Milan Groen Ter Apel 4 5   9 7 1
18 11 Gerard Bijlsma Drogeham 4 5   9 8  
19 74 Lieuwe Baarda Wier 9 8   17 9  
20 45 Durk Bloem De Westereen 8 7   15 10  
21 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 5 2   7   3
22 19 Leon Meijerink De Krim 6 2   8   4
23 7 Stefan Bakker Langelille 5 4   9   5
24 95 Sander Tameris Scherpenzeel 3 3   6   6
25 9 Kevin Kramer Sondel 2 6   8   7
26 21 Ben v/d Laan Spanga x x   x   8
27 41 Sjors Gemmink Alpen a/d Rhijn 2 3   5   9
28 71 Roland Schillemans Steenwijk 1 1   2   10
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 8 7   15 1  
2 28 Allert de Vries Joure 7 8   15 2  
3 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 9 9   18 3  
4 12 Danny Cahais Dokkum 8 x   8 4 1
5 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 8   15 5  
6 21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 4 7   11 6  
7 34 Jildert Jorritsma Burgum 6 5   11 7  
8 86 Harm Kroes Aldeboarn 9 9   18 8  
9 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 5 6   11 9  
10 96 Jochem de Vries Jubbega 6 5   11 10 2
11 2 Bram Visser De Falom 2 6   8   3
12 15 Jan Harm de Vries Broeksterwald 4 4   8   4
13 93 Frank Withaar Scherpenzeel 3 3   6   5
14 51 Danny de Ruiter Gorredijk 5 3   8   6
15 10 Johannes de Haan Houtigehage 2 2   4   7
16 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 3 4   7   8
                   
Klasse:  ST500              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal    
1 17 Richard Dol Oldeholtpade 9 9 8 26    
2 37 Olav den Engelsman de Westereen 8 8 9 25    
3 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 7 7 7 21    
4 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 6 6 6 18    
5 83 Bertus v/d Lende Scherpenzeel 5 5 5 15    
                   
Klasse:  Kuunderklasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal    
1 8 Matthijs van der Vegt 9 9 8 26    
2 3 Mike Dijkman    8 8 9 25    
3 58 Stijn Ensing  Bantega 7 7 7 21    
4 31 michelle dijkman   6 5 6 17    
5 70 Django   5 6 5 16    
6 64 Sven Jonkers    4 4 2 10    
7 95 Nick van Ens    2 3 4 9    
8 21 Dyonne van t Hul    3 1 3 7    
9 17 Kenrick van t Hul    1 2 x 3    
10 16 Yannick Braad    0 0 1 1