GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2019 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Levi slot  Noordwolde  9 9 8 26      
2 18 Niek Nijmeijer Oldemarkt 8 8 9 25      
3 5 Nick Kemper Blesdijke 7 7 7 21      
4 41 Niek Kuipers Munnekeburen 6 6 6 18      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 10 Britt Boezerooij Emmeloord 9 9 9 27      
2 38 Tjardo Hulzinga Rottum 8 8 8 24      
3 7 Matts de jong Scherpenzeel 7 7 7 21      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 84 Bern Monkel Oudehorne 9 9 9 27      
2 42 Nick Versluis Noordwolde 8 8 8 24      
3 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 7 7 7 21      
4 37 Sam Kuiper Steenwijkerwold  5 5 5 15      
5 28 Wout van der Bij Oldemarkt 4 4 6 14      
6 33 Duke Kuiper  Steenwijkerwold 6 6 x 12      
                     
Klasse:  125cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 23 Koen van schoot Wolvega 9 9   18 1    
2 96 Tonny Blok Noordwolde 8 9   17 2    
3 88 Jenno Plantenga Jubbega 7 8   15 3    
4 34 Ward Monkel Oudehorne 8 7   15 4    
5 77 Martijn Wardenier Marijenkampen  9 8   17 5    
6 21 Pieter Poelsema  Paasloo 5 7   12 6    
7 75 Jesper Hofstra Oudehorne 4 5   9 7 1  
8 9 Ruben Wardenier  Marijenkampen  6 5   11 8 2  
9 8 Mathon Mosterman  Steenwijkerwold  3 4   7   3  
10 1 Karim Boezeroooij Scherpenzeel 6 6   12   4  
11 17 pascal jongbloed Frederiksoord 0 6   6   5  
12 10 Jarno slot Noordwolde  5 3   8   6  
13 7 Allard Bakker Langelille 7 x   7   7  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Nina Ferwerda De blesse 9 9 9 27      
2 88 Kristie van Steden Witte Paarden 7 8 6 21      
3 50 Jirina de Vries Langezwaag 4 7 7 18      
4 18 Lia Schokker de Blesse 8 x 8 16      
5 31 Michelle Dijkman Kuinre 5 x 5 10      
6 17 Dyonne van’t Hul Kuinre 6 x afm. 6      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 31 Marcel ten Braake Nijeveen 9 9   18 1    
2 96 Tonny Blok Noordwolde 9 8   17 2    
3 9 Ferry de Lang Willemsoord  6 9   15 3    
4 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold  7 6   13 4 1  
5 92 Tommy Kruis Steenwijk 8 6   14 5    
6 19 Daniel Veldhizen Noordwolde 8 7   15 6    
7 99 Ruurd van Roozendaal Wolvega 7 8   15 7    
8 39 Mike bakker De Blesse 0 9   9 8 2  
9 6 Marten Dragtsma Wolvega x 8   8   3  
10 24 Stijn Blum Marijenkampen 6 6   12   4  
11 22 Bart Poelsema Paasloo 5 5   10   5  
12 8 Douwe haverdil  Steenwijk 4 4   8   6  
13 95 Sander Tameris Scherpenzeel 5 3   8   7  
14 75 Wesley rooks Boijl 5 7   12   8  
15 26 Arjen de Jong Steggerda x 4   4     1
16 34 Jildert Jorritsma Oldeberkoop 4 2   6     2
17 17 Roland schillemans  Steenwijk 0 3   3     3
18 11 Oege de Haan Steggerda x 7   7     10
19 7 Stefan bakker Langelille x 5   5     10
20 10 Rik Kuper Willemsoord  4 x   4     10
21 89 Melvin Kiewiet Vledder afm. x   0      
                     
Klasse:  ST500                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 17 Richard dol Oldeholtpade  9 8   17 1    
2 18 Aron schokker Steggerda 6 6   12 2    
3 10 Dirk Werkman Witte Paarden 8 9   17 3    
4 99 Ruurd van Roozendaal Peperga 3 9   12 4    
5 21 Karim Boerzerooij Scherpenzeel 7 8   15 5    
6 19 Daniel veldhuizen Noordwolde 7 7   14 6    
7 11 Deamen Ouwerkerk Boijl x 5   5 7 2  
8 30 Michel Bakker Langelille 5 6   11 8 1  
9 93 Frank withaar Scherpenzeel 3 3   6   3  
10 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 4 4   8   4  
11 91 Joran Koers Steenwijk 2 2   4   5  
12 9 Niles Dedden Steenwijkerwold 4 5   9   6