GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2019 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 8 8 8 24    
2 16 Quinten Kin Staphorst 9 7 6 22    
3 29 Sem Bos Mechelen x 9 9 18    
4 9 Gabryëla Horenga Marum 6 5 7 18    
5 12 Sven Zuur Yde 7 6 5 18    
6 7 Levi Slot Noordwolde 5 4 3 12    
7 46 Marten de Vries Broeksterwald 3 1 4 8    
8 84 Jesse Klaster Oldemarkt 4 3 0 7    
9 22 Kaylee Schoo IJlst 2 0 2 4    
10 80 Niek Nijmeijer Oldemarkt 1 2 1 4    
                   
    Toppers              
11 8 Reinder Jan Agema Dokkum 9 9 9 27    
12 5 Nick Kemper Blesdijke 8 8 8 24    
13 21 Izzy Bos Mechelen 7 7 7 21    
14 11 Revi Bos Mechelen 6 6 6 18    
15 5 Naomi Wolting Beilen 5 5 5 15    
                   
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal    
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 9 8 25    
2 10 Britt Boezerooij Emmeloord 7 8 6 21    
3 81 Rienk Bakker Minnertsga 6 7 7 20    
4 95 Niek Meijerink De Krim 9 x 9 18    
5 30 Sven Vos Oldemarkt 5 6 5 16    
                   
    65cc B              
6 12 Sven Zuur Yde 9 9 9 27    
7 84 Lito Fernandes St. Jacobparochie 8 8 7 23    
8 7 Matts de Jong Scherpenzeel 7 7 6 20    
9 38 Tjardo Hulzinga Rottum 5 6 5 16    
10 22 Kaylee Schoo IJlst 6 5 4 15    
11 5 Sanne Meijerink De Krim 4 4 3 11    
12 29 Sem Bos Mechelen x x 8 8    
13 34 Jildou Hiemstra Westergeest 3 3 2 8    
                   
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 84 Bern Monkel Oudehorne 9 9   18 1  
2 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 6   13 2  
3 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 8   17 3  
4 66 Rens Spanjer Bitgummole 8 7   15 4  
5 94 Valentino Luider Groningen 6 5   11 5 1
6 45 Jelmer de Haan Bantega 7 8   15 6  
7 41 Nino Fernandes St. Jacobparochie 5 4   9 7 2
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 9   17 8  
9 64 Bart Gjalt Zuidema Kollumerzwaag 4 2   6   3
10 11 Danique Schoo IJlst 5 6   11   4
11 12 Imke v/d West Twijzelerheide 6 3   9   5
12 34 Wout van de Bij Oldemarkt 3 7   10   6
13 33 Duke Kuiper  Steenwijkerwold 4 5   9   7
14 3 Sam Kuiper  Steenwijkerwold 3 4   7   8
15 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie x x   0   9
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal    
1 88 Jenno Plantenga Jubbega 9 9 9 27    
2 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 7 8 23    
3 6 Klaas Kin Staphorst 7 8 7 22    
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 6 6 18    
5 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 5 5 5 15    
6 4 Pascal Wouters Oudeschoot 4 x x 4    
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal    
1 94 Jessica Elsinga Wolvega 9 9 9 27    
2 71 Nina Ferwerda De Blesse 8 8 8 24    
3 3 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 7 7 5 19    
4 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 6 5 7 18    
5 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 5 6 4 15    
6 26 Romy Hamminga Anloo 4 4 6 14    
7 10 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 3 3 3 9    
8 20 Nikita Postma St. Annaparochie 2 2 2 6    
                   
    Dames B              
9 31 Michelle Dijkman Kuinre 9 9 9 27    
10 17 Dyonne van 't Hul Kuinre 8 8 7 23    
11 50 Jirina de vries Langezwaag 7 6 8 21    
12 10 Esmeralda Blom Dokkum 6 7 6 19    
13 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 5 15    
14 35 Astrid de Jong Moddergat 4 4 4 12    
15 13 Nikki Rooske Peize  2 3 3 8    
16 14 Hester Hiemstra Westergeest 3 x 2 5    
17 23 Amber Boezerooij Bant 1 2 1 4    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal    
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 8 9 26    
2 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 7 9 8 24    
3 7 Alart Bakker Langelille 8 7 6 21    
4 24 Andries de Vries St. Annaparochie 4 5 5 14    
5 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 6 4 4 14    
6 10 Gerard Bijlsma Drogeham x 6 7 13    
7 15 Willem Mellens Zuidlaren 5 3 3 11    
8 55 Marco de Lang De Westereen 3 2 2 7    
9 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 2 1 0 3    
10 33 Wico Rooske Peize  x 0 1 1    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 72 Robin de Haan Tzummarum 9 9   18 1  
2 32 Benny v/d Kooi Noordbergum 8 8   16 2  
3 96 Tonny Blok Noordwolde 9 x   9 3 1
4 4 John Bosman Dalfsen 8 9   17 4  
5 88 Jenno Plantenga Jubbega 7 9   16 5  
6 86 Harm Kroes Aldeboarn 9 7   16 6  
7 41 Richard Faber St. Jacobiparochie 7 6   13 7 2
8 46 Wessel de Jong Wier 8 8   16 8  
9 50 Wiebren de Vries Langezwaag 7 8   15   3
10 18 Jeroen Achtien Jubbega 5 7   12   4
11 24 Thomas de Boer Engwierum 5 7   12   5
12 3 Jangeert Horenga Marum 4 6   10   6
13 77 Raldo Kleinlugtenbeld Dalfsen 6 6   12   7
14 99 Marinus Broos Jannum 5 5   10   8
15 74 Lieuwe Baarda Wier 6 x   6   9
16 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 x   6   10
17 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum x afg   0   11
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 9 9 27    
2 10 Rene Bijlsma Surhuisterveen 8 6 8 22    
3 32 Bart Borg Paasloo 6 8 7 21    
4 1 Anne Bos Harkema 7 7 6 20    
5 72 Robin de Haan Tzummarum 5 5 4 14    
6 31 Marcel ter Braake Nijeveen 3 4 5 12    
7 67 Ronald Ter Braake Nijeveen 4 3 3 10    
8 66 Dylan Ottens Hoogkerk 2 2 1 5    
9 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 1 1 2 4    
                   
    ST250 B              
10 74 Lieuwe Baarda Wier 7 8   15 1  
11 8 Douwe Haverdil 0 9 8   17 2  
12 45 Durk Bloem De Westereen 7 x   7 3 2
13 79 Milan Groen Ter Apel 7 8   15 4  
14 14 Jornie de Boer Engwierum 6 x   6 5 1
15 92 Tommy Kruis Steenwijk 9 9   18 6  
16 88 Sven Venema Sappemeer 8 9   17 7  
17 76 Gerard Faber Anjum 9 8   17 8  
18 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 6 7   13   3
19 7 Stefan Bakker Langelille 6 5   11   4
20 19 Leon Meijerink De Krim 4 4   8   5
21 21 Ben v/d Laan Spanga 5 7   12   6
22 36 Gerbrand Visser Makkum 6 6   12   7
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 28 Allert de Vries Joure 9 6   15 1  
2 12 Danny Cahais Dokkum 4 9   13 2  
3 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 8 5   13 3  
4 86 Harm Kroes Aldeboarn 7 8   15 4  
5 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 5 8   13 5  
6 21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 6 9   15 6  
7 2 Bram Visser De Falom 4 7   11 7 1
8 46 Wessel de Jong Wier 7 5   12 8 2
9 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 3 6   9   3
10 34 Jildert Jorritsma Burgum 3 4   7   4
11 93 Frank Withaar Scherpenzeel 2 3   5   5
                   
Klasse:  ST Open              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal    
1 17 Richard Dol Oldeholtpade 9 9 8 26    
2 37 Olav den Engelsman de Westereen 8 8 9 25    
3 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 7 7 7 21    
4 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 5 6 6 17    
5 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 6 5 4 15    
6 9 Ferry de Lange Willemsoord 4 x 5 9    
7 75 Daniel Kemper Blesdijke 3 4 2 9    
8 32 Marco Veensma Stiens 2 3 3 8    
9 83 Bertus v/d Lende Scherpenzeel 1 2 x 3