GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2022 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 11 Haico Gjaltema Engwierum 9 9 9 27    
2 4 Wesley Douma Anjum 8 8 8 24    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Levi Hindriks Yde 9 9 9 27    
2 14 Ismael Traore Almelo 8 8 8 24    
3 64 Sylvana Aarts Eelde 7 7 7 21    
4 13 Mika Nijdam Assen 6 6 6 18    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 6 Roan v/d Lende Spanga 9 9 8 26    
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 6 8 9 23    
3 12 Sven Zuur Yde 8 6 7 21    
4 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 7 6 18    
5 22 Kaylee Schoo IJlst 4 5 4 13    
6 16 Quinten Kin Staphorst 7 x 5 12    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 0 18 1  
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 6 0 15 2  
3 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 7 8 0 15 3  
4 82 Johan Witteveen Harkema 8 5 0 13 4  
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 6 0 13 5  
6 25 Menno Kingma Burdaard 4 4 0 8 6 2
7 96 Sven de Graaf Feanwaldsterwal 6 4 0 10 7 1
8 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 7 0 15 8  
9 34 Jelrik de Boer Engwierum 5 5 0 10   3
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 9 9 27    
2 24 Annelies Veensma Joure 8 8 7 23    
3 23 Bridget Portijk Tuk 7 7 8 22    
4 6 Chantal Kin Staphorst 6 6 6 18    
5 55 Danique Schoo IJlst 4 5 5 14    
6 45 Ineke Renkema Ureterp 5 4 4 13    
7 12 Imke v/d West Twijzelerheide 3 2 3 8    
8 26 Romy Hamminga Anloo 2 3 x 5    
                   
    Dames B              
9 10 Esmeralda Blom Twijzelerheide 8 9 8 25    
10 83 Finette Terpstra Wergea 9 8 7 24    
11 94 Joyce Elsinga Dronrijp 7 7 9 23    
12 14 Hester Hiemstra Westergeest 6 6 6 18    
13 5 Femke Hovinga Anjum 5 5 5 15    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 10 Gerard Bijlsma Drogeham 9 8 8 25    
2 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 8 9 7 24    
3 45 Durk Bloem De Westereen 7 7 9 23    
4 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 6 6 6 18    
5 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 5 5 5 15    
6 24 Andries de Vries St. Annaparochie 3 4 3 10    
7 62 Reinder van Dellen Anjum 4 3 4 11    
8 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 2 2 2 6    
                   
Klasse:  125 Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Thomas de Boer Engwierum 8 9 9 26    
2 18 Benny v/d Kooi Noardburgum 9 7 8 24    
3 72 Sam Krans Meeden 7 8 7 22    
4 13 Thomas Stevens Stadskanaal 6 6 6 18    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 76 Gerard Faber Anjum 9 9 9 27    
2 77 Mark Beishuizen Stadskanaal 8 8 8 24    
3 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 6 7 19    
4 92 Tommy Kruis Steenwijk 5 5 6 16    
5 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 7 7 x 14    
6 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 4 5 13    
                   
    ST 250 B              
7 23 Bridget Portijk Tuk 8 9   17 1  
8 71 Arnold Oosterbaan Opende 7 9   16 2  
9 24 Yoëll Veenstra De Westereen 8 7   15 3  
10 14 Jornie de Boer Engwierum 6 x   6 4 1
11 62 Egbert-Tjitze Kooistra Kollumerzwaag 9 8   17 5  
12 72 Dylan Cuperus Metslawier 6 7   13 6  
13 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 5   10 7 2
14 36 Gerbrand Visser Makkum 5 6   11 8  
15 82 Jappie Renkema Ureterp 4 4   8   3
16 31 Aant Keizer Westergeest 4 3   7   4
17 5 Tjisse Arjen de Vries EE x afgem        
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 9 9   18 1  
2 12 Danny Cahais Dokkum 6 9   15 2  
3 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 6   13 3  
4 74 Jan Dorenbos Feanwalden 5 7   12 4  
5 3 Jeffrey Kramer Sondel 6 8   14 5  
6 71 Arnold Oosterbaan Opende 8 5   13 6  
7 72 Erwin Bethlehem Opende 8 7   15 7  
8 48 Willem Huizinga Tolbert 4 4 afgem 8    
9 55 Chris Werkman Kommerzijl 5 x afgem 5    
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 17 Jan de Vries Jubbega 9 9 9 27    
2 15 Willem Kingma Burgum 8 8 8 24    
3 32 Marco Veensma Leeuwarden 7 7 7 21