GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2022 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 11 Haico Gjaltema Engwierum 9 9 9 27    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Levi Hindriks Yde 9 9 9 27    
2 14 Ismael Traore Almelo 7 8 8 23    
3 64 Sylvana Aarts Eelde 8 7 7 22    
4 13 Mika Nijdam Assen 6 6 5 17    
5 11 Haico Gjaltema Engwierum 5 5 6 16    
6 65 Hindrik Merkus Koudum 4 4 4 12    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 72 Jafaro Hazeveld Assen 7 9 9 25    
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 8 8 25    
3 6 Roan v/d Lende Spanga 8 7 7 22    
4 12 Sven Zuur Yde 6 5 6 17    
5 16 Quinten Kin Staphorst 4 6 5 15    
6 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 5 4 4 13    
7 22 Kaylee Schoo IJlst 3 3 3 9    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27    
2 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 8 8 7 23    
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7 6 20    
4 74 Bern Monkel  Oudehorne 5 6 8 19    
5 8 Hidde Bakker Minnertsga 4 5 4 13    
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek 6 x 5 11    
7 66 Rens Spanjer Bitgummole 2 4 3 9    
8 82 Johan Witteveen Harkema x 3 2 5    
9 96 Sven de Graaf Feanwaldsterwal 3 1 x 4    
10 94 Valentino Luider Groningen 0 2 1 3    
11 34 Jelrik de Boer Engwierum 1 x x 1    
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Annelies Veensma Joure 9 7 9 25    
2 97 Maaike de Ree Sint Nicolaasga 7 8 8 23    
3 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 9 6 23    
4 7 Nina Ferwerda De Blesse 5 6 7 18    
5 6 Chantal Kin Staphorst 6 4 5 15    
6 23 Bridget Portijk Tuk 4 5 4 13    
7 82 Iris Meindertsma Driezum 3 3 3 9    
8 8 Jessica Dijkstra De Westereen 2 2 2 6    
9 55 Danique Schoo IJlst 1 1 1 3    
10 87 Sanne Lamerus St. Annaparochie 0 afg 0 0    
                   
    Dames B              
11 43 Sam Kuiper Steenwijkerwold 9 8 9 26    
12 54 Britt Boezerooij Bant 6 5 7 18    
13 83 Finette Terpstra Wergea 0 9 8 17    
14 14 Hester Hiemstra Westergeest 7 3 6 16    
15 22 Bernadette Keegstra Marrum 8 7 x 15    
16 21 Kim Ensing Kuinre 5 4 5 14    
17 5 Femke Hovinga Anjum 0 6 4 10    
18 69 Celine Vorenholt Heiligerlee 4 2 3 9    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 10 Gerard Bijlsma Drogeham 9 9 8 26    
2 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 8 8 9 25    
3 45 Durk Bloem De Westereen 7 7 7 21    
4 62 Reinder van Dellen Anjum 6 5 4 15    
5 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 5 4 5 14    
6 87 Liekele de Bruin Surhuisterveen x 6 6 12    
                   
Klasse:  125 Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 22 Thijs van Hyum Ferwert 9 8 8 25    
2 4 John Bosman Dalfsen 7 9 6 22    
3 46 Wessel de Jong Wier 8 6 7 21    
4 33 Erik de Bruin Feanwalden 6 7 5 18    
5 13 Thomas Stevens Stadskanaal 5 5 4 14    
6 24 Thomas de Boer Engwierum 4 x 9 13    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 76 Gerard Faber Anjum 9 9 8 26    
2 2 Marcel Vlig Lemmer 8 7 9 24    
3 20 Bas Homans Wouterswoude 6 6 6 18    
4 96 Tonny Blok Noordwolde 7 8 x 15    
5 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 4 5 5 14    
6 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 2 3 7 12    
7 92 Tommy Kruis Steenwijk 5 2 4 11    
8 32 Bart Borg Wolvega 3 4 x 7    
                   
    ST 250 B              
9 14 Jornie de Boer Engwierum 8 8 9 25    
10 62 Egbert-Tjitze Kooistra Kollumerzwaag 6 9 8 23    
11 74 Lieuwe Baarda Wier 9 6 7 22    
12 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 7 7 6 20    
13 23 Bridget Portijk Tuk 5 5 5 15    
14 36 Gerbrand Visser Makkum 4 3 2 9    
15 24 Yoëll Veenstra De Westereen x 4 4 8    
16 9 Kevin Kramer Sondel 3 2 3 8    
17 5 Tjisse Arjen de Vries Ee 2 0 1 3    
18 72 Dylan Cuperus Metslawier 1 1 x 2    
19 3 Jeffrey Kramer Sondel afg. 0 0 0    
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 9 8   17 1  
2 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 8 9   17 2  
3 12 Danny Cahais Dokkum 9 9   18 3  
4 46 Wessel de Jong Wier 8 7   15 4  
5 19 Kevin Kramer Sondel 5 6   11 5  
6 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 5 5   10 6  
7 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 8   15 7  
8 42 Jan Cloo Wolvega x 7   7 8 1
9 20 Erik Greijdanus Ferwert 6 5   11 9  
10 74 Jan Dorenbos Feanwalden x 6   6 10 2
11 9 Martijn Holwerda Ferwert x 3   3   3
12 5 Johannes de Haan 0 x 4   3   4
13 4 Amber Boezerooij Bant 4 2   6   5
14 10 Stefan Hoekstra Langezwaag 6 4   10   6
15 77 Sietse Hazewindus Ferwert 4 4   8   7
16 14 Arjen Hoekstra Terwispel 7 2   9   8
17 11 Robert Nouta Westergeest x x   0   x
18 87 Liekele de Bruin Surhuisterveen afm     0   x
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 9 9 27    
2 99 Lorenzo Punter Wolvega 8 8 8 24    
3 17 Jan de Vries Jubbega 7 7 6 20    
4 42 Wilco Elzinga Surhuizum 6 6 5 17    
5 32 Marco Veensma Leeuwarden 4 4 7 15    
6 15 Willem Kingma Burgum 5 5 x 10