GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« juni 2022 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 11 Haico Gjaltema Engwierum 9 9 8 26    
2 4 Wesley Douma Anjum 8 8 9 25    
3 5 Jeffrey Henstra Twijzelerheide 7 7 7 21    
4 10 Christina Henstra Twijzelerheide 6 6 6 18    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 14 Ismael Traore Almelo 9 9 9 27    
2 24 Levi Hindriks Yde 8 7 8 23    
3 13 Mika Nijdam Assen 7 8 7 22    
4 64 Sylvana Aarts Eelde 5 6 6 17    
5 65 Hindrik Merkus Koudum 6 5 5 16    
6 89 Ferre van Dellen Anjum 4 4 4 12    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 12 Sven Zuur Yde 9 7   16 1  
2 16 Quinten Kin Staphorst 9 9   18 2  
3 23 Steijn Kuipers Meeden 6 5   11 3 1
4 6 Roan v/d Lende Spanga 7 6   13 4  
5 55 Ravi Nijenhuis Musselkanaal 5 8   13 5  
6 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 8   16 6  
7 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 7   13 7  
8 24 Kaya Reitsma Westhoek 4 4   8 8 2
9 9 Gabryëla Horenga Marum 5 4   9   3
10 22 Kaylee Schoo IJlst 3 3   6   4
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9   18 1  
2 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 8 7   15 2  
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 6   14 3  
4 20 Sebastian Reitsma Westhoek 7 5   12 4  
5 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 8   17 5  
6 94 Valentino Luider Groningen 7 6   13 6  
7 4 Ronan Pera Opende 4 4   8 7 1
8 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 2   7 8 2
9 21 Roy Hardenberg Stadskanaal 6 5   11   3
10 82 Johan Witteveen Harkema 3 3   6   4
11 34 Jelrik de Boer Engwierum 2 2   4   5
12 10 Justin Veenstra Nijensleek 3 4   7   6
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 9 9 27    
2 24 Annelies Veensma Joure 8 8 7 23    
3 23 Bridget Portijk Tuk 7 7 8 22    
4 55 Danique Schoo IJlst 6 6 5 17    
5 6 Chantal Kin Staphorst 5 5 6 16    
6 45 Ineke Renkema Ureterp 3 4 4 11    
7 26 Romy Hamminga Anloo 4 3 3 10    
8 4 Imke v/d West Twijzelerheide 2 2 2 6    
                   
                   
    Dames B              
9 9 Dione Flobbe Wilhelminaoord 8 9   17 1  
10 87 Sanne Lamerus St. Annaparochie 9 9   18 2  
11 83 Finette Terpstra Wergea 4 8   12 3  
12 20 Nikita Postma St. Annaparochie 7 7   14 4  
13 10 Esmeralda Blom Twijzelerheide 7 6   13 5  
14 72 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 8 7   15 6  
15 22 Bernadette Keegstra Marrum 9 8   17 7 1
16 7 Sanne Hulleman Nijensleek 5 6   11 8 2
17 5 Femke Hovinga Anjum 6 5   11   3
18 69 Celine Vorenholt Heiligerlee 6 5   11   4
19 54 Britt Boezerooij Bant val 4   4   5
20 27 Susanne Walsma Joure 5 4   9   6
21 13 Amber Boezerooij Bant 4 x   4   7
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 9 9 9 27    
2 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 7 7 8 22    
3 45 Durk Bloem De Westereen 8 8 x 16    
                   
Klasse:  125 Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Lorenzo Punter Wolvega 8 9   17 1  
2 24 Thomas de Boer Engwierum 9 9   18 2  
3 96 Tonny Blok Noordwolde 6 7   13 3  
4 4 John Bosman Dalfsen 8 5   13 4  
5 72 Sam Krans Meeden 7 6   13 5  
6 33 Erik de Bruin Feanwalden 6 3   9 6 1
7 46 Wessel de Jong Wier 5 4   9 7 2
8 54 Joran Marra Opeinde 7 8   15 8  
9 13 Thomas Stevens Stadskanaal 5 2   7   3
10 21 Folkert Sloot Anjum 4 4   8   4
11 77 Raldo Kleinlugtenbeld Dalfsen 3 3   6   5
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 46 Lazar de Vries Opende 8 8   16 1  
2 96 Tonny Blok Noordwolde 9 8   17 2  
3 76 Gerard Faber Anjum 9 9   18 3  
4 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5   10 4  
5 28 Allert de Vries Joure 7 4   11 5  
6 88 Sven Venema Sappemeer 7 7   14 6  
7 20 Bas Homans Wouterswoude 6 6   12 7 1
8 4 Joris Guikema Groningen 4 5   9 8 2
9 92 Tommy Kruis Steenwijk 4 6   10   3
10 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 3 3   6   4
11 17 Sam Krans Meeden 3 2   5   5
                   
                   
    ST 250              
12 74 Lieuwe Baarda Wier 8 9   17 1  
13 79 Milan Groen Ter Apel 7 9   16 2  
14 23 Bridget Portijk Tuk 9 7   16 3  
15 14 Jornie de Boer Engwierum 6 6   12 4 1
16 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 9 7   16 5  
17 71 Arnold Oosterbaan Opende 7 8   15 6  
18 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen val 9   9 7 2
19 27 Jimmy Tuinstra Tzummarum 8 8   16 8  
20 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 7   12   3
21 36 Gerbrand Visser Makkum 5 5   10   4
22 82 Jappie Renkema Ureterp 4 4   8   5
23 9 Kevin Kramer Sondel 4 3   7   6
24 31 Aant Keizer Westergeest 3 6   9   7
25 26 Arjan de Jong Steggerda 6 8   14   8
26 89 Melvin Kiewiet Vledder 6 val   6   9
27 24 Yoëll Veenstra De Westereen 3 4   7   10
28 72 Dylan Cuperus Metslawier 5 2   7   11
29 5 Tjisse Arjen de Vries EE 2 2   4   12
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 72 Erwin Bethlehem Opende 7 7 9 23    
2 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 9 8 6 23    
3 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 9 8 22    
4 46 Wessel de Jong Wier 8 4 7 19    
5 29 Wiebe Bakker Lippenhuizen 4 5 4 13    
6 71 Arnold Oosterbaan Opende 6 6 x 12    
7 74 Jan Dorenbos Feanwalden 2 3 5 10    
8 12 Danny Cahais Dokkum 3 2 3 8    
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 68 Abe Kooistra Jislum 9 9   18 1  
2 37 Olav den Engelsman de Westereen 8 8   16 2  
3 4 Wilco Elzinga Surhuizum 8 7   15 3  
4 32 Marco Veensma Leeuwarden 6 6   12 4  
5 93 Marcel ter Braake Nijeveen 9 7   16 5  
6 17 Jan de Vries Jubbega 6 5   11 6  
7 15 Willem Kingma Burgum 5 4   9 7 1
8 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 7 5   12 8 2
9 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 4 4   8   3