GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2021 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  Toppers / 50cc          
               
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 24 Levi Hindriks Yde 9 9 9 27
2 11 Haico Gjaltema Engwierum 8 8 8 24
3 10 Christina Henstra Twijzelerheide 7 7 7 21
4 5 Jeffrey Henstra Twijzelerheide 6 6 6 18
               
Klasse:  125cc Specials          
               
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 71 Lester Matthijssen Alteveer (gr.) 9 9 9 27
2 95 Niek Meijerink De Krim 8 8 8 24
3 29 Dominic Hamminga Gees 7 7 7 21
4 8 Bjorn Boersma Elsloo 6 6 6 18
5 75 Thijs Meintsma Dokkum 5 5 5 15
               
Klasse:  65cc          
               
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 6 Roan v/d Lende Spanga 9 9 9 27
2 55 Ravi Nijenhuis 0 7 8 8 23
3 10 Steijn Kuipers Meeden 8 7 6 21
4 14 Ismael Traore Almelo 4 6 4 14
5 9 Gabryëla Horenga Marum 6 x 7 13
6 13 Mika Nijdam Assen 3 5 3 11
7 24 Levi Hindriks Yde 5 x 5 10
               
Klasse:  85cc          
               
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 7 9 25
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 9 8 25
3 12 Sven Zuur Yde 6 8 7 21
4 16 Quinten Kin Staphorst 7 6 6 19
5 22 Kaylee Schoo IJlst 4 5 5 14
6 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 x x 5
               
Klasse:  125 jeugd          
               
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 8 8 23
3 91 Kars Talma Burdaard 8 7 7 22
4 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 5 6 17
5 94 Valentino Luider Groningen 5 6 5 16
6 10 Justin Veenstra Nijensleek 4 4 4 12
7 34 Jelrik de Boer Engwierum x 3 3 6
               
Klasse:  Dames          
               
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 9 7 25
2 3 Kelsey Rozenberg Nijberkoop 8 8 8 24
3 24 Annelies Veensma Joure 7 7 9 23
4 6 Chantal Kin Staphorst 6 6 6 18
               
               
    Dames B          
5 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 9 8 9 26
6 55 Danique Schoo IJlst 8 9 8 25
7 69 Celine Vorenholt Heiligerlee 7 6 6 19
8 9 Dione Flobbe Wilhelminaoord x 7 7 14
9 17 Sanne Hulleman Nijensleek 6 3 5 14
10 35 Astrid de Jong Noardburgum 5 5 4 14
11 14 Hester Hiemstra EE 4 4 3 11
12 5 Femke Hovinga Anjum x x x 0
               
Klasse:  Veteranen          
               
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 8 9 9 26
2 45 Durk Bloem De Westereen 9 8 8 25
3 10 Gerard Bijlsma Drogeham 7 7 7 21
4 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 6 6 6 18
               
Klasse:  125 Senioren          
               
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 93 Anne Bos Harkema 8 8 9 25
2 5 Oege de Haan Oldeberkoop 7 9 8 24
3 54 Joran Marra Opeinde 9 7 7 23
4 46 Wessel de Jong Wier 6 6 6 18
5 24 Thomas de Boer Engwierum 3 5 5 13
6 4 John Bosman Dalfsen 4 4 4 12
7 72 Sam Krans Meeden 5 3 3 11
               
Klasse:  ST2          
               
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 94 Ruben Guikema Groningen 9 9 9 27
2 3 Remon Meeters Hoogkerk 8 8 8 24
3 9 Joris Guikema Oosterwolde 7 6 7 20
4 92 Tommy Kruis Steenwijk 5 7 4 16
5 31 Marcel ter Braake Nijeveen 4 4 6 14
6 28 Allert de Vries Joure 3 5 5 13
7 26 Arjan de Jong Steggerda 2 3 3 8
8 93 Anne Bos Harkema 6 afgem x 6
               
    ST 250 B          
9 35 Roelof Postma Noardburgum 9 9 9 27
10 14 Jornie de Boer Ee 8 8 8 24
11 62 Gerrit v/d Horn De Westereen 7 7 7 21
12 17 Patrick Veenstra Nijensleek 6 6 6 18
13 5 Tjisse Arjen de Vries Ee x x x 0
               
Klasse:  VT Klasse          
               
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 46 Wessel de Jong Wier 9 9 9 27
2 34 Jildert Jorritsma Burgum 8 8 8 24
3 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 7 7 21
4 10 Johannes de Haan Houtigehage 6 6 6 18
5 8 Willem Bakker Gorredijk 5 5 5 15
               
Klasse:  ST1 / ST 3          
               
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 68 Abe Kooistra Rinsumageest 9 9 8 26
2 5 Wiebe Valkema Joure 8 8 9 25
3 23 Wilson Cuperus Hantumhuizen 7 7 7 21
4 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 6 6 6 18
5 67 Jan de Vries Jubbega x afgem x 0