GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« mei 2026 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
00/00/
Array

VTBM Kampioensraces Zuidbroek

Aankomend weekend wordt de 4e ronde van het VTBM kampioenschap verreden op de piste van Zuidbroek.

Het betonharde kleicircuit is geliefd bij de een en wordt gehaat door de ander. Het is een circuit waarbij heel wat wordt gevraagd van elke coureur en waar meer nodig is als een groot hart. Hier komt het aan op het nauwkeurig omgaan met het gashandle en precies je lijnen kiezen. Voor de toeschouwers is het altijd weer een prachtig schouwspel wat fantastisch te volgen is vanaf de hoge dijk langs het circuit.

Voor de 1e maal zal de VTBM niet met haar complete rijdersveld naar Zuidbroek afreizen. De hoge deelnemersaantallen van de eerste wedstrijden heeft het bestuur gedwongen keuzes te maken en aan de hand daarvan is besloten bij een aantal wedstrijden een aantal klasses te laten vervallen om zo de wedstrijden op een goede manier te kunnen verrijden en ook op een redelijk tijdstip klaar te zijn. Het gevolg hiervan is dat de voor de races op Zuidbroek de volgende klasses vervallen : Shorttrack, VT en ST2. De overige klassen rijden wel gewoon op Zuidbroek 

 Het circuit van Zuidbroek is gelegen aan de Industrieweg op Industrieterrein Zuidbroek, net achter het Brandweer Trainingscentrum.

Overnachten op het terrein is helaas niet mogelijk het hek zal s morgens rond 8.00 uur geopend worden.

De VTBM kampioensraces op circuit Zuidbroek worden mede mogelijk gemaakt door:

MC Zuidbroek

Houtbouw Lageman, Zuidbroek 

Inschrijven in de kantine van Circuit Zuidbroek vanaf 8.30 uur.

 

Rijdersbespreking:          9.45 uur

Training:                       10.00 uur

Aanvang wedstrijd:        Direct na afloop trainingen

 

Routebeschrijving:

Vanaf Groningen:

Volg de A7 in de richting Winschoten

Neem afrit 43 Zuidbroek

Neem de 1e afslag op de rotonde (Kerkstraat)

Ga na ong. 600 meterlinksaf (Klaas Woltjerweg)

Blijf deze weg volgen, u rijdt nu op de Industrieweg

Ga rechtsaf voor het Brandweertrainingscentrum langs.

Aan het eind van de weg het zandpad oprijden richting circuit