GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 33 Jelmer de Boer Menaam 7 8 9 24    
2 4 Ronan Pera Opende 9 7 8 24    
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 5 7 18    
4 8 Rudmer Koopmans Arum 8 9 x 17    
5 95 Niek Meijerink De Krim 4 6 6 16    
6 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 4 5 14    
7 75 Sem Jonker Oosterwolde 3 3 4 10    
8 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 2 2 3 7    
                   
    Toppers              
9 18 Danielle Dijkstra De Westereen 9 9 8 26    
10 81 Rienk Bakker Minnertsga 8 8 9 25    
11 11 Danique Schoo Sneek 7 7 7 21    
12 5 Sanne Meijerink De Krim 5 5 6 16    
13 9 Gabryela Horenga Marum 4 6 5 15    
14 16 Quinten Kin Staphorst 6 4 2 12    
15 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 3 2 4 9    
16 22 Kaylee Schoo Sneek 2 3 3 8    
                   
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 9 9 26    
2 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 8 2 19    
3 454 Pieter Tolsma Tzum 6 7 5 18    
4 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 5 3 8 16    
5 24 Gert Homans Wouterswoude 3 5 7 15    
6 84 Bern Monkel Oudehorne 4 6 4 14    
7 7 Pascal Jongbloed Fredriksoord 7 x 6 13    
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 2 4 3 9    
                   
    65cc B              
9 77 Sem de Roode Menaam 9 9 9 27    
10 4 Ronan Pera Opende 7 6 8 21    
11 8 Hidde Bakker Minnertsga 6 7 7 20    
12 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 8 x 16    
13 22 Aron de Haan Harkema 4 5 6 15    
14 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 2 5 12    
15 117 Jarno Slot Noordwolde 1 3 4 8    
16 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 2 4 x 6    
17 2 Bertus de Wit Jubbega 3 x x 3    
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 14 Benny de Boer Lippenhuizen 9 9 9 27    
2 15 Lambert Veltman Oldemarkt 7 8 7 22    
3 197 Roberto Slot Noordwolde 6 6 6 18    
4 194 Kay Boon Noordwolde 5 5 5 15    
5 13 Marco de Lang De Westereen 2 3 4 9    
6 2 Wiebe de Wit Jubbega 4 4 x 8    
7 4 Pascal Wouters Heerenveen 3 x x 3    
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 9 9 9 27    
2 2 Iris Meindertsma Driezum 8 8 7 23    
3 74 Kyra Wassenaar Opende 7 7 6 20    
4 911 Nina Ferwerda de Blesse 4 6 8 18    
5 88 Kristie van Steden Witte Paarden 5 5 3 13    
6 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 6 x 5 11    
7 45 Ineke Renkema Ureterp 3 4 4 11    
                   
    Dames B              
8 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 8 9 9 26    
9 21 Kim Ensing Spanga 6 7 6 19    
10 69 Celine Vorenholt Roden 7 6 5 18    
11 26 Romy Hamminga Anloo x 8 8 16    
12 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 9 x 7 16    
13 35 Astrid de Jong Moddergat 5 5 4 14    
14 16 Geke Elzinga Harkema x x x 0    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 117 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 8   17 1  
2 54 Joran Marra Opeinde 8 9   17 2  
3 3 Jarno Terpstra Wergea 9 8   17 3  
4 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 7 6   13 4  
5 17 Willem Bekkema Rijs 6 x   6 5 1
6 5 Wessel de Jong Wier 5 7   12 6 2
7 454 Pieter Tolsma Tzum 6 7   13 7  
8 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 8 9   17 8  
9 18 Jessica Dijkstra De Westereen 4 x   4   3
10 16 Fabian Dootjes Bakkeveen x 5   5   4
11 21 Robin Koornstra Makkum 5 5   10   5
12 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 3 4   7   6
13 24 Thomas de Boer Engwierum 7 6   13   7
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 1  
2 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 x   7 2 1
3 90 Niels Broekema Hoogkerk 9 6   15 3  
4 8 Jesse Meindertsma Driesum 8 8   16 4  
5 5 Rick Grasdijk Froombosch 8 9   17 5  
6 16 Nuri Heskes Nijensleek 7 7   14 6  
7 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 5 7   12 7  
8 23 Koen van Schoot Wolvega x 8   8 8 2
9 2 Mike Klein Klazienaveen 6 x   6   3
10 34 Bjorn Ringnalda Dokkum x x   0   4
11 27 Dennis Strikwerda Exmorra 6 x   6   5
12 74 Lieuwe Baarda Wier x x   0   6
13 14 Jornie de Boer Engwierum x x   0   7
14 121 Thijs Schaap Makkum 4 x   4   8
15 7 Stefan Bakker Langelille 5 5   10   9
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 8 9 26    
2 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 7 8 22    
3 36 Foppe Rinkema Twello 6 6 7 19    
4 313 Wico Rooske Peize 8 9 x 17    
                   
Klasse:  ST2 A              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 8   17 1  
2 146 Richard Dol Oldeholtpade 9 9   18 2  
3 5 Lorenzo Punter Wolvega 7 9   16 3  
4 7 Anne Bos Harkema 7 8   15 4  
5 18 Aron Schokker de Blesse 5 7   12 5  
6 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 7   13 6  
7 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 x   8 7 1
8 20 Bas Homans Wouterswoude 5 6   11 8 2
9 10 Gerard Bijlsma Drogeham 6 4   10   3
10 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 4 5   9   4
11 2 Marcel Vlig Lemmer 8 x   8   5
12 77 Jordy Hoogland Wolvega x 6   6   6
                   
    ST2 B              
13 90 Joyce v Dellen Raard 9 8   17 1  
14 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 6 9   15 2  
15 52 Willem Henstra Kootstertille 8 7   15 3  
16 74 Jarno de Vries Jubbega 9 9   18 4  
17 111 Marten Dragtsma Wolvega 8 8   16 5  
18 16 Gert v/d Heide Harkema 5 6   11 6 2
19 72 Robin de Haan Tzummarum 7 6   13 7 1
20 30 Thies Henstra Oudwoud 7 7   14 8  
21 26 Elmar Talsma Sondel 6 4   10   4
22 62 Jappie Renkema Ureterp 4 5   9   3
23 9 Kevin Kramer Sondel 5 3   8   9
24 161 Gerbrand Visser Makkum x 5   5   7
25 28 Ben van der Laan Munnekeburen 3 2   5   8
26 65 Dennis Ten Hoeve Heerenveen x 4   4   6
27 3 Jeffrey Kramer Sondel x 3   3   5
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 7 9   16 1  
2 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 6 8   14 2  
3 34 Mark van der Heide Niawier 8 8   16 3  
4 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 8 6   14 4 1
5 39 Benno Kies Smilde x 6   6 5 2
6 10 Thies Henstra Oudwoude 9 9   18 6  
7 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 9 7   16 7  
8 237 Jurgen Klein Klazinaveen 7 7   14 8  
9 192 Django Otten Kuinre x x   0   3
10 3 Jan Geert Horenga Marum 6 4   10   4
11 95 Nick van Ens Kuinre x 5   5   5
12 31 Mike Dijkman Kuinre 5 4   9   6
13 358 Tjeerd Postma Drogeham x x   7   7
14 142 Ronnie vd Voort Wolvega 5 3   8   8
15 66 Jan Cloo Wolvega x 5   5   9
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 3 Frank Hamming De Groeve 8 9 8 25    
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 7 8 9 24    
3 19 Evert van Til Harkema 9 x 6 15    
4 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel x 7 7 14