GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  65cc A                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 9 9 27      
2 454 Pieter Tolsma Tzum 7 8 7 22      
3 33 Rik Jan de Boer Menaam 5 7 8 20      
4 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 5 6 19      
5 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 6 6 4 16      
6 24 Gert Homans Wouterswoude 4 4 5 13      
7 84 Bern Monkel Oudehorne 3 3 2 8      
8 222 Quinten Holt Roden 2 2 3 7      
                     
                     
Klasse: Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 197 Roberto Slot Noordwolde 9 9 9 27      
2 6 Klaas Kin Staphorst 7 8 8 23      
3 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag 8 7 7 22      
4 4 Pascal Wouters Heerenveen 4 4 5 13      
5 13 Marco de Lang De Westereen 3 6 4 13      
6 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 x 6 12      
7 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 5 5 x 10      
                     
                     
Klasse:  Damesklasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 45 Ineke Renkema Ureterp 8 6 9 23      
2 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 9 9 5 23      
3 74 Kyra Wassenaar Opende 7 8 6 21      
4 7 Lia Schokker de Blesse 6 7 7 20      
5 911 Nina Ferwerda de Blesse 5 5 8 18      
6 69 Celine Vorenholt Roden 3 3 4 10      
7 88 Kristie van Steden Witte Paarden 4 4 x 8      
8 35 Astrid de Jong Moddergat 2 2 3 7      
                     
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 3 Jarno Terpstra Wergea 9 9   18 1    
2 117 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 8   17 2    
3 54 Joran Marra Opeinde 8 6   14 3    
4 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 8 x   8 4    
5 454 Pieter Tolsma Tzum 7 7   14 5    
6 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 5 6   11 6    
7 99 Tommy Kruis Steenwijk 6 4   10 7    
8 19 Leon Meijerink De Krim 4 7   11 8    
9 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 5 5   10 9 1  
10 18 Jessica Dijkstra De Westereen 2 4   6 10 2  
11 10 Damian Feijen Dalfsen 3 x   3   3  
                     
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 90 Niels Broekema Hoogkerk 8 7 9 24      
2 5 Rick Grasdijk Froombosch 7 9 6 22      
3 8 Jesse Meindertsma Driesum 5 8 7 20      
4 48 Johan Kuiken Dongjum 9 x 8 17      
5 23 Koen van Schoot Wolvega 6 4 5 15      
6 16 Nuri Heskes Nijensleek 4 5 x 9      
7 2 Mike Klein Klazienaveen 2 6 x 8      
8 7 Stefan Bakker Langelille 1 2 4 7      
9 66 Dylan Ottens Hoogkerk 3 3 x 6      
                     
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 69 Brugt Vorenholt Roden 8 9 9 26      
2 313 Wico Rooske Peize 9 8 8 25      
3 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 x 7 14      
                     
                     
Klasse:  ST2 A                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 23 Maurice IJken Klazienaveen 6 8   14 1    
2 2 Marcel Vlig Lemmer 9 9   18 2    
3 4 Roy Pasveer Steggerda 8 9   17 3    
4 7 Anne Bos Harkema 5 7   12 4    
5 5 Lorenzo Punter Wolvega 4 7   11 5    
6 18 Aron Schokker de Blesse 6 6   12 6    
7 14 Michel Bakker Langelille 2 5   7 7 2  
8 77 Jordy Hoogland Wolvega 4 8   12 8    
9 20 Bas Homans Wouterswoude 3 5   8 9    
10 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 7 x   7 10 1  
11 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 3 4   7   3  
12 86 Arnold ten Hoeve Heerenveen x x   0   4  
                     
                     
    ST2 B                
13 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 9 9 9 27      
14 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 8 7 22      
15 151 Marco Nijenhuis Musselkanaal 6 7 6 19      
16 72 Robin de Haan Tzummarum 8 x 8 16      
17 111 Marten Dragtsma Wolvega 5 6 5 16      
18 62 Jappie Renkema Ureterp 4 5 4 13      
19 65 Dennis Ten Hoeve Heerenveen 3 x 3 6      
20 3 Jeffrey Kramer Sondel 1 3 2 6      
21 26 Elmar Talsma Sondel 2 4 x 6      
22 28 Ben van der Laan Munnekeburen 0 x x 0      
                     
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e   totaal A B C
1 10 Thies Henstra Oudwoude 5 9 9 23      
2 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 7 8 8 23      
3 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 8 7 7 22      
4 222 Simon Hut Bakkeveen 9 4 6 19      
5 34 Mark van der Heide Niawier x 5 5 10      
6 2 Bram Visser De Falom 3 3 4 10      
7 39 Benno Kies Smilde 4 6 x 10      
8 237 Jurgen Klein Klazinaveen 6 x x 6      
                     
                     
Klasse:  ST1 - ST3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 8 26      
2 90 Mark Dijkstra Boer 8 8 9 25      
3 19 Evert van Til Harkema 7 7 7 21