GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« oktober 2018 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 15 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 95 Niek Meijerink De Krim 8 9 9 26    
2 8 Rudmer Koopmans Arum 9 7 7 23    
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 6 8 21    
4 33 Jelmer de Boer Menaam 3 8 6 17    
5 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 5 5 16    
6 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 4 4 4 12    
7 10 Britt Boezerooij Bant 5 3 3 11    
                   
                   
    Toppers              
8 81 Rienk Bakker Minnertsga 9 9 9 27    
9 1 Sven Jongbloed Frederiksoord 7 7 8 22    
10 11 Danique Schoo Sneek 6 8 7 21    
11 16 Quinten Kin Staphorst 8 5 6 19    
12 5 Sanne Meijerink De Krim 5 6 5 16    
13 22 Kaylee Schoo Sneek 4 4 4 12    
14 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 3 3 3 9    
15 9 Gabryela Horenga Marum x x x 0    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 9   18 1  
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 9   17 2  
3 74 Ward Monkel Oudehorne 8 8   16 3  
4 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 5 5   10 4 1
5 454 Pieter Tolsma Tzum 7 5   12 5  
6 24 Gert Homans Wouterswoude 4 4   8 6 2
7 7 Pascal Jongbloed Fredriksoord 6 7   13 7  
8 84 Bern Monkel Oudehorne 7 6   13 8  
9 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 6   10   3
10 13 Amber Boezerooij Bant 3 3   6   4
                   
    65cc B              
11 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 9 9 26    
12 77 Sem de Roode Menaam 9 8 8 25    
13 8 Hidde Bakker Minnertsga 7 7 7 21    
14 42 Nick Versluis Noordwolde 6 6 6 18    
15 22 Aron de Haan Harkema 5 5 5 15    
16 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 4 4 4 12    
17 117 Jarno Slot Noordwolde 3 3 3 9    
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal  A B
1 194 Kay Boon   9 7 8 24    
2 15 Lambert Veltman   5 9 9 23    
3 22 Egbert Schaap   8 8 7 23    
4 33 Ron Zandbergen   7 5 6 18    
5 2 Wiebe de Wit   6 6 5 17    
6 112 Gijs van der Merk   4 4 4 12    
7 41 Sander Tameris   3 x 3 6    
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 3 Jessica Elsinga    9 9   18 1  
2 2 Chantal Kin   9 7   16 2  
3 911 Nina Ferwerda   8 8   16 3  
4 198 Manouk Boer   5 6   11 4  
5 15 Karin Dijkema   6 7   13 5  
6 52 Jessie Veenstra   8 5   13 6  
7 7 Lia Schokker   7 6   13 7  
8 21 Kim ensing   5 4   9 8  
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 454 Pieter Tolsma   9 9   18 1  
2 99 Tommy Kruis   8 8   16 2  
3 75 Wesley Rooks    7 7   14 1  
4 88 Mathon Mosterman   9 5   14 2  
5 21 Meghan Bijl   8 6   14 3  
6 7 Martijn Wardenier   6 3   9 4 1
7 9 Ruben Wardenier   6 x   6 5 2
8 3 robin spikman   5 7   12 6  
9 121 Bas Lugtenberg   x 4   4   3
10 6 Jan Lugtenberg   4 5   9   4
11 18 Ellart Jongedijk    x 4   4   5
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 66 Dylan Ottens   9 9 9 27    
2 23 Koen van Schoot   7 7 7 21    
3 196 Roberto Slot   6 5 8 19    
4 18 Eric Nammensma   5 6 6 17    
5 16 Nuri Heskes   8 8 x 16    
6 14 Stijn Blum   4 4 5 13    
7 7 Stefan Bakker   3 3 4 10    
                   
Klasse:  Pre 90              
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series    
        1e 2e 3e totaal A B
1 18 Aron Schokker   9 9 9 27    
2 1 Eric Nammensma   8 8 8 24    
3 66 Karim Boezerooy   7 7 7 21    
                   
Klasse:  Regio              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 18 Aron Schokker   7 8   15 1  
2 2 Marcel Vlig   9 9   18 2  
3 161 Oege de Jong   8 9   17 3  
4 111 Marten Dragtsma   6 8   14 4  
5 15 Stefan Damhuis   5 7   12 5  
6 14 Michel Bakker   x 5   5 6 1
7 21 Karim Boezerooy    6 7   13 7  
8 33 Ron Zandbergen   4 6   10 8 2
9 34 Leon Oosterloo   5 3   8   3
10 28 Ben van der Laan   4 2   6   4
11 26 Arjan de Jong   x 4   4   5
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 110 Ferry de Lange   9 x   9 1 1
2 66 Jan Cloo   7 7   14 2  
3 14 Chris elsinga    9 6   15 3  
4 31 Mike Dijkman   5 9   14 4  
5 111 Dennis Rooks   6 8   14 5  
6 68 Arend ter heide   7 x   7 6 2
7 192 Django Otten   8 9   17 7  
8 120 Deamen Ouwerkerk   4 8   12 8  
9 95 Nick van Ens   3 x   3   3
10 4 Rick Wagt   5 x   5   4
11 278 Kevin Zwambag   4 7   11   5
12 142 Ronnie vd Voort   6 6   12   6
13 93 Frank Withaar   3 5   8   7
14 198 Erik Jubbega   8 x   8   8
                   
Klasse:  Off road              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 7 Anne Bos   8 9 8 25    
2 666 J Melman   9 5 9 23    
3 10 Gerard Bijlsma   7 8 6 21    
4 161 Oege de Jong   6 7 7 20    
5 110 Johan Glorie   5 6 5 16    
6 24 Frits Biersma   4 x x 4