GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 4 Ronan Pera Opende 8 9 8 25      
2 8 Rudmer Koopmans Arum 9 8 7 24      
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 7 6 19      
4 95 Niek Meijerink De Krim 4 4 9 17      
5 33 Jelmer de Boer  Menaam 7 2 5 14      
6 10 Britt Boezerooij Bant 2 5 4 11      
7 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 6 0 11      
8 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 3 0 3 6      
9 75 Sem Jonker Oosterwolde 1 3 2 6      
10 11 Danique Schoo Sneek 0 1 1 2      
                     
                     
    Toppers                
11 37 Damien Dupon Twijzel 9 9 7 25      
12 18 Danielle Dijkstra De Westereen 7 8 8 23      
13 81 Rienk Bakker Minnertsga 8 x 9 17      
14 5 Sanne Meijerink De Krim 5 6 6 17      
15 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 4 5 5 14      
16 9 Gabryela Horenga Marum 3 7 4 14      
17 16 Quinten Kin Staphorst 6 4 3 13      
18 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 2 3 2 7      
19 22 Kaylee Schoo Sneek 1 2 1 4      
                     
                     
Klasse:  65cc A                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 8 9 26      
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 9 8 25      
3 454 Pieter Tolsma Tzum 7 7 6 20      
4 24 Gert Homans Wouterswoude 4 5 5 14      
5 74 Ward Monkel Oudehorne 6 x 7 13      
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 2 6 4 12      
7 84 Bern Monkel Oudehorne 5 4 3 12      
8 222 Quinten Holt Roden 3 2 2 7      
9 13 Amber Boezerooij Bant 0 3 1 4      
10 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 1 x x 1      
                     
                     
    65cc B                
11 110 Jelte Zandberg Drogeham 9 8 7 24      
12 14 Jelle de Haan Donkerbroek 6 9 8 23      
13 77 Sem de Roode Menaam 7 6 9 22      
14 8 Hidde Bakker Minnertsga 5 7 6 18      
15 22 Aron de Haan Harkema x 5 5 10      
16 19 Denise Sassen Onstwedde 4 4 x 8      
17 4 Ronan Pera Opende 8 x x 8      
18 117 Jarno Slot Noordwolde 3 3 x 6      
                     
                     
Klasse: Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag 9 9 8 26      
2 197 Roberto Slot Noordwolde 6 7 9 22      
3 33 Ron Zandbergen  Steenwijkerwold 8 8 6 22      
4 15 Lambert Veldman Oldemarkt 7 6 7 20      
5 6 Klaas Kin Staphorst 5 5 5 15      
6 4 Pascal Wouters Heerenveen 4 x x 4      
                     
                     
Klasse:  Damesklasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 8 9 9 26      
2 911 Nina Ferwerda de Blesse 9 8 8 25      
3 88 Kristie van Steden Witte Paarden 5 7 5 17      
4 2 Iris Meindertsma Driezum 7 x 7 14      
5 7 Lia Schokker de Blesse 4 x 6 10      
6 74 Kyra Wassenaar Opende 6 x x 6      
                     
                     
    Dames B                
7 16 Geke Elzinga Harkema 9 9 9 27      
8 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 8 8 8 24      
9 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 7 7 7 21      
10 69 Celine Vorenholt Roden 6 6 6 18      
11 35 Astrid de Jong Moddergat 5 5 5 15      
                     
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 117 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 8   17 1    
2 54 Joran Marra Opeinde 9 8   17 2    
3 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide x x   0 3 2  
4 3 Jarno Terpstra  Wergea 8 9   17 4    
5 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 3 6   9 5 1  
6 454 Pieter Tolsma Tzum 6 7   13 6    
7 30 Maurik Sijtsma Dokkum 6 7   13 7    
8 19 Leon Meijerink De Krim 7 4   11 8    
9 18 Jessica Dijkstra De Westereen 5 3   8   3  
10 12 Bram Zandberg   4 5   9   4  
11 21 Robin Koornstra Makkum 5 4   9   5  
12 10 Damian Feijen Dalfsen 3 x   3   6  
                     
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 5 Rick Grasdijk Froombosch 9 9   18 1    
2 90 Niels Broekema Hoogkerk 8 7   15 2    
3 8 Jesse Meindertsma Driesum 9 8   17 3    
4 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 7   14 4    
5 16 Nuri Heskes Nijensleek 6 5   11 5 2  
6 2 Mike Klein Klazienaveen 4 5   9 6 1  
7 96 Tonny Blok Noordwolde 8 9   17 7    
8 48 Johan Kuiken Dongjum 7 8   15 8    
9 34 Bjorn Ringnalda Dokkum 5 3   8   3  
10 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 6 6   12   4  
11 70 Jeroen van der Brug St. Nicolaasga 4 3   7   5  
12 23 Koen van Schoot Wolvega 5 6   11   6  
13 7 Stefan Bakker Langelille 3 4   7   7  
14 74 Lieuwe Baarda Wier 2 2   4   8  
15 27 Dennis Strikwerda Exmorra 3 4   7   9  
                     
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 69 Brugt Vorenholt Roden 8 9 9 26      
2 24 Andries de Vries St.Annaparochie 7 8 6 21      
3 313 Wico Rooske Peize 6 6 8 20      
4 5 Rudie Agricola Luinjeberd 5 5 7 17      
5 15 Willem Mellens Zuidlaren 9 7 x 16      
                     
Klasse:  ST2 A                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 5 Lorenzo Punter Wolvega 4 9   13 1    
2 7 Anne Bos Harkema 7 8   15 2    
3 18 Aron Schokker de Blesse 5 5   10 3    
4 4 Roy Pasveer Steggerda 9 8   17 4    
5 22 Jan Fokker Nes 4 5   9 5 2  
6 77 Jordy Hoogland Wolvega 6 3   9 6 1  
7 14 Michel Bakker Langelille 8 6   14 7    
8 102 Gerard Bijlsma Drogeham 9 7   16 8    
9 161 Gerbrand Visser Makkum 3 2   5   3  
10 2 Marcel Vlig Lemmer 7 x   7   4  
11 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 6 4   10   5  
                     
                     
    ST 2 B                
12 111 Marten Dragtsma Wolvega 9 9   18 1    
13 16 Gert v/d Heide Harkema 8 9   17 2    
14 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 7 8   15 3    
15 72 Robin de Haan Tzummarum 9 7   16 4    
16 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 8 7   15 5    
17 26 Elmar Talsma Sondel 6 8   14 6    
18 52 Willem Henstra Kootstertille 7 6   13 7 2  
19 3 Jeffrey Kramer Sondel 6 6   12 8 1  
20 9 Kevin Kramer Sondel x 5   5   3  
21 65 Dennis Ten Hoeve Heerenveen 5 5   10   4  
22 40 Wesley Sijtsma Dokkum 5 x   5   5  
23 28 Ben van der Laan Munnekeburen x 4   4   6  
24 262 Niels Poelsma Donkerbroek 4 3   7   7  
                     
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e   totaal A B C
1 66 Jan Cloo Wolvega 6 9   15 1    
2 237 Jurgen Klein Klazinaveen 9 7   16 2    
3 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 7 9   16 3    
4 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 8 5   13 4 1  
5 78 Hero Boetje Harkema 8 6   14 5    
6 358 Tjeerd Postma Drogeham 5 8   13 6    
7 10 Thies Henstra Oudwoude 9 7   16 7    
8 34 Mark van der Heide Niawier 7 x   7 8 2  
9 39 Benno Kies Smilde 6 6   12   3  
10 192 Django Otten Kuinre 3 x   3   4  
11 3 Jan Geert Horenga Marum 4 3   7   5  
12 95 Nick van Ens Kuinre x 4   4   6  
13 20 Gerrit van der Horn Raard  4 8   12   7  
14 142 Ronnie v/d Voort Wolvega 2 4   6   8  
15 11 Jeroen Alles  Beerta 3 x   3   9  
16 97 Alwin Boer Noordwolde 5 5   10   10  
                     
                     
Klasse:  ST1 - ST3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 3 Frank Hamming De Groeve 9 9 9 27      
2 99 Ruurd v Rozendaal Wolvega 8 7 8 23      
3 23 Wilson Cuperus Hantumhuizen 7 6 7 20      
4 37 Olav den Engelsman De Westereen 6 8 6 20      
5 19 Evert van Til Harkema x 5 5 10      
6 66 Hans veenstra Twijzelerheide 5 x x 5