GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« juni 2022 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                    
                    Schrap   Totaal
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 4 5   pnt   pnt
1 11 Haico Gjaltema Engwierum 10 9 10 10 0   0   39
2 5 Jeffrey Henstra Twijzelerheide 8 0 8 9 10   0   35
3 4 Wesley Douma Anjum 9 10 9 0 0   0   28
                         
Klasse: 65cc                    
                    Schrap   Totaal
Plts rijnr. Naam Woonplaats 1 2 3 4 5   pnt   pnt
1 24 Levi Hindriks Yde 20 20 19 20 20   19   80
2 14 Ismael Traore Almelo 0 19 20 19 19   0   77
3 13 Mika Nijdam Assen 19 18 18 18 17   17   73
4 89 Ferre van Dellen Anjum 18 17 15 17 16   15   68
5 65 Hindrik Merkus Koudum 0 16 16 16 18   0   66
6 10 Christina Henstra Twijzelerheide 17 15 14 14 15   14   61
7 64 Sylvana Aarts Eelde 0 0 17 15 0   0   32
                         
Klasse: 85cc                    
                    Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2 3 4 5   pnt   pnt.
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 18 19 16 20 20   16   77
2 72 Jafaro Hazeveld Assen 17 20 15 18 19   15   74
3 6 Roan v/d Lende Spanga 20 18 17 0 18   0   73
4 16 Quinten Kin Staphorst 15 16 19 19 17   15   71
5 23 Steijn Kuipers Meeden 19 15 18 17 16   15   70
6 12 Sven Zuur Yde 16 17 20 16 15   15   69
7 22 Kaylee Schoo IJlst 13 12 12 14 14   12   53
8 24 Kaya Reitsma Westhoek 0 13 14 15 0   0   42
9 9 Gabryëla Horenga Marum 14 14 13 0 0   0   41
                         
Klasse: 125cc jeugd                    
                    Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2 3 4 5   pnt   pnt.
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 29 30 30 30 23   23   119
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 30 29 26 28 27   26   114
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek 27 27 28 26 30   26   112
4 74 Bern Monkel  Oudehorne 28 26 0 29 29   0   112
5 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 0 28 29 27 28   0   112
6 20 Sebastian Reitsma Westhoek 0 24 27 25 24   0   100
7 82 Johan Witteveen Harkema 23 20 22 23 0   0   88
8 34 Jelrik de Boer Engwierum 0 19 21 22 21   0   83
9 94 Valentino Luider Groningen 26 21 25 0 0   0   72
10 8 Hidde Bakker Minnertsga 0 23 0 21 26   0   70
11 66 Rens Spanjer Bitgummole 0 0 23 24 22   0   69
12 46 Quinten Holt Roden 24 22 0 0 0   0   46
13 10 Justin Veenstra Nijensleek 22 0 20 0 0   0   42
14 55 Danique Schoo Ijlst 0 0 0 0 25   0   25
15 24 Gert Homans Wálterswâld 0 25 0 0 0   0   25
16 4 Ronan Pera Opende 0 0 24 0 0   0   24
                         
Klasse: damesklasse                    
                    Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2 3 4 5   pnt   pnt.
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 40 40 40 40 39   39   160
2 24 Annelies Veensma Joure 38 39 39 0 40   0   156
3 6 Chantal Kin Staphorst 36 36 36 39 38   36   149
4 23 Bridget Portijk Tuk 0 38 38 36 37   0   149
5 55 Danique Schoo IJlst 34 34 37 37 36   34   144
6 12 Imke v/d West Twijzelerheide 33 29 33 35 34   29   135
7 83 Finette Terpstra Wergea 0 30 30 33 31   0   124
8 87 Sanne Lamerus St. Annaparochie 0 27 31 32 32   0   122
9 10 Esmeralda Blom Twijzelerheide 31 21 28 29 28   21   116
10 69 Celine Vorenholt Heiligerlee 29 18 23 31 25   18   108
11 26 Romy Hamminga Anloo 0 32 34 38 0   0   104
12 5 Femke Hovinga Anjum 28 19 24 27 0   0   98
13 7 Sanne Hulleman Nijensleek 30 20 25 0 22   0   97
14 9 Dione Flobbe Wilhelminaoord 32 23 32 0 0   0   87
15 22 Bernadette Keegstra Marrum 0 24 26 0 30   0   80
16 14 Hester Hiemstra Westergeest 0 17 0 30 29   0   76
17 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 37 35 0 0 0   0   72
18 3 Kelsey Rozenberg Nijeberkoop 39 33 0 0 0   0   72
19 58 Meike Visser Vegelingsoord 0 0 0 34 35   0   69
20 13 Amber Boezerooij Bant 0 22 20 0 27   0   69
21 72 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 0 28 27 0 0   0   55
22 20 Nikita Postma St. Annaparochie 0 25 29 0 0   0   54
23 35 Astrid de Jong Noardburgum 0 0 0 28 24   0   52
24 54 Britt Boezerooij Bant 0 0 22 0 23   0   45
25 71 Nina Ferwerda De Blesse 0 37 0 0 0   0   37
26 45 Ineke Renkema Ureterp 0 0 35 0 0   0   35
27 8 Jessica Dijkstra De Westereen 35 0 0 0 0   0   35
28 31 Michelle Dijkman Kuinre 0 0 0 0 33   0   33
29 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 0 31 0 0 0   0   31
30 28 Kaya Reitsma Westhoek 0 0 0 0 26   0   26
31 43 Sam Kuiper Steenwijkerwold 0 26 0 0 0   0   26
32 27 Susanne Walsma Joure 0 0 21 0 0   0   21
33 70 Lisa Beenen Nijensleek 0 16 0 0 0   0   16
                         
Klasse: Veteranen                    
                    Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2 3 4 5   pnt   pnt.
1 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 20 0 20 20 20   0   80
2 45 Durk Bloem De Westereen 19 19 18 19 19   18   76
3 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 16 18 19 17 18   16   72
4 10 Gerard Bijlsma Drogeham 18 20 0 18 0   0   56
5 62 Reinder van Dellen Anjum 15 0 0 15 16   0   46
6 24 Andries de Vries St. Annaparochie 0 0 0 16 17   0   33
7 2 Henri Hardenberg Stadskanaal 17 0 0 0 0   0   17
                         
Klasse: 125cc Senioren                      
                    Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2 3 4 5   pnt   pnt.
1 24 Thomas de Boer Engwierum 0 28 29 28 30   0   115
2 72 Sam Krans Meeden 29 26 26 26 0   0   107
3 5 Lorenzo Punter Wolvega 27 22 30 25 0   0   104
4 13 Thomas Stevens Stadskanaal 28 20 22 0 27   0   97
5 4 John Bosman Dalfsen 0 27 27 30 0   0   84
6 46 Wessel de Jong Wier 0 25 24 0 29   0   78
7 21 Folkert Sloot Anjum 0 21 21 27 0   0   69
8 93 Anne Bos Harkema 30 29 0 0 0   0   59
9 96 Tonny Blok Noordwolde 0 30 28 0 0   0   58
10 50 Wiebren de Vries Langezwaag 0 24 0 29 0   0   53
11 54 Joran Marra Opeinde 0 23 23 0 0   0   46
12 33 Erik de Bruin Feanwalden 0 19 25 0 0   0   44
13 74 Lieuwe Baarda Wier 0 0 0 0 28   0   28
14 91 Kars Talma Burdaard 0 0 0 0 26   0   26
15 77 Raldo Kleinlugtenbeld Dalfsen 0 0 20 0 0   0   20
                         
Klasse: ST250                    
                    Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2 3 4 5   pnt   pnt.
1 76 Gerard Faber Anjum 60 58 58 58 58   58   234
2 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 57 59 57 56 57   56   230
3 92 Tommy Kruis Steenwijk 58 52 52 55 53   52   218
4 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 56 53 51 0 54   0   214
5 14 Jornie de Boer Engwierum 0 48 46 51 55   0   200
6 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 50 51 43 0 50   0   194
7 3 Jeffrey Kramer Sondel 0 45 41 48 51   0   185
8 9 Kevin Kramer Sondel 0 44 38 50 49   0   181
9 24 Yoëll Veenstra De Westereen 51 43 34 47 0   0   175
10 5 Tjisse Arjen de Vries EE 47 42 32 49 0   0   170
11 88 Sven Venema Sappemeer 0 54 55 59 0   0   168
12 72 Dylan Cuperus Metslawier 0 38 33 52 43   0   166
13 28 Allert de Vries Joure 54 56 56 0 0   0   166
14 36 Gerbrand Visser Makkum 0 49 40 53 0   0   142
15 23 Bridget Portijk Tuk 0 0 47 46 48   0   141
16 26 Arjan de Jong Steggerda 0 47 36 54 0   0   137
17 89 Melvin Kiewiet Vledder 0 41 35 0 47   0   123
18 31 Aant Keizer Westergeest 46 39 37 0 0   0   122
19 2 Marcel Vlig Lemmer 0 0 0 60 60   0   120
20 96 Tonny Blok Noordwolde 0 60 59 0 0   0   119
21 46 Lazar de Vries Opende 55 0 60 0 0   0   115
22 20 Bas Homans Wouterswoude 0 55 54 0 0   0   109
23 4 Joris Guikema Groningen 52 0 53 0 0   0   105
24 74 Lieuwe Baarda Wier 0 0 49 0 52   0   101
25 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 0 50 45 0 0   0   95
26 34 Jildert Jorritsma Burgum 49 40 0 0 0   0   89
27 27 Jimmy Tuinstra Tzummarum 0 46 42 0 0   0   88
28 91 Wilfred v/d Laan Zuidlaren 0 37 0 45 0   0   82
29 1 Rindert Boonstra Zwagerbosch 0 0 0 0 59   0   59
30 19 Iwan Kok Roden 59 0 0 0 0   0   59
31 10 René Bijlsma Drogeham 0 57 0 0 0   0   57
32 77 Mark Beishuizen Stadskanaal 0 0 0 57 0   0   57
33 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 0 0 0 0 56   0   56
34 94 Ruben Guikema Oosterwolde 53 0 0 0 0   0   53
35 17 Sam Krans Meeden 0 0 50 0 0   0   50
36 56 Lammert v/d Zwaag Broeksterwald 48 0 0 0 0   0   48
37 79 Milan Groen Ter Apel 0 0 48 0 0   0   48
38 35 Roelof Postma Noardburgum 0 0 0 0 46   0   46
39 62 Gerrit v/d Horn De Westereen 0 0 0 0 45   0   45
40 70 Patrick Veenstra Nijensleek 0 0 0 0 44   0   44
41 71 Arnold Oosterbaan Opende 0 0 44 0 0   0   44
42 82 Jappie Renkema Ureterp 0 0 39 0 0   0   39
43 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 0 0 0 0 0   0   0
44 18 Richard Nammensma Menaam 0 0 0 0 0   0   0
45 32 Bart Borg Wolvega 0 0 0 0 0   0   0
46 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 0 0 0 0 0   0   0
47 54 Joran Marra Opeinde 0 0 0 0 0   0   0
                         
Klasse: VT klasse                    
                    Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2 3 4 5   pnt   pnt.
1 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 30 30 29 0 29   0   118
2 3 Jeffrey Kramer Sondel 0 29 28 29 30   0   116
3 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 29 26 26 28 27   26   110
4 12 Danny Cahais Dokkum 0 27 23 0 28   0   78
5 46 Wessel de Jong Wier 0 28 27 0 23   0   78
6 53 Stefan Hoekstra Langezwaag 28 23 0 27 0   0   78
7 11 Robert Nouta Westergeest 0 20 0 24 25   0   69
8 74 Jan Dorenbos Feanwalden 0 22 24 0 20   0   66
9 14 Arjen Hoekstra Terwispel 0 25 0 25 0   0   50
10 10 Erik Greijdanus Ferwert 0 21 0 0 21   0   42
11 2 Bram Visser De Falom 0 0 0 30 0   0   30
12 72 Erwin Bethlehem Opende 0 0 30 0 0   0   30
13 69 Johan Spoelstra Ferwert 0 0 0 0 26   0   26
14 17 Marcel Hoekstra Langezwaag 0 0 0 26 0   0   26
15 71 Arnold Oosterbaan Opende 0 0 25 0 0   0   25
16 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 0 0 0 0 24   0   24
17 80 Kleis Oenema Heerenveen 0 24 0 0 0   0   24
18 9 Martijn Holwerda Ferwert 0 0 0 0 22   0   22
19 77 Sietse Hazewindus Ferwert 0 0 0 0 19   0   19
                         
Klasse: ST500                    
                    Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam  Woonplaats 1 2 3 4 5   pnt   pnt.
1 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 19 17 13 19 19   13   74
2 32 Marco Veensma Leeuwarden 20 18 17 0 18   0   73
3 93 Marcel ter Braake Nijeveen 0 19 16 20 0   0   55
4 15 Willem Kingma Burgum 0 16 14 18 0   0   48
5 17 Jan de Vries Jubbega 0 0 15 0 20   0   35
6 22 Thijs van Hyum Ferwert 0 20 0 0 0   0   20
7 68 Abe Kooistra Jislum 0 0 20 0 0   0   20
8 37 Olav den Engelsman de Westereen 0 0 19 0 0   0   19
9 4 Wilco Elzinga Surhuizum 0 0 18 0 0   0   18
10 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 0 0 12 0 0   0   12
                         
                         
                         
  1 Roden 27-3-2022                  
  2 Joure  23-4-2022                  
  3 Vledderveen 1-5-2022                  
  4 Westeremden 14-5-2022                  
  5 Woudsend 25-6-2022