GRASBAANRACES

Evenementen

« april 2019 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.
  rijnr. 50cc Plaats
1 3 Sem Oegema Eastermar
2 5 Naomi Wolting Beilen
3 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel
4 7 Levi Slot Noordwolde
5 9 Gabryëla Horenga Marum
6 10 Christina Henstra Kollumerzwaag
7 12 Sven Zuur Yde
8 16 Quinten Kin Staphorst
9 21 Izzy Bos Mechelen
10 22 Kaylee Schoo IJlst
11 29 Sem Bos Mechelen
12 46 Marten de Vries Broeksterwald
13 55 Ravi Nijenhuis Musselkanaal
       
  rijnr. 65cc Plaats
1 5 Sanne Meijerink De Krim
2 7 Matts de Jong Scherpenzeel
3 10 Britt Boezerooij Emmeloord
4 19 Rafaël de Weerd Geesbrug
5 22 Kaylee Schoo IJlst
6 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag
7 34 Jildou Hiemstra Westergeest
8 46 Ywan Groeneveld Folsgare
9 81 Rienk Bakker Minnertsga
10 84 Lito Fernandes St. Jacobiparochie
11 95 Niek Meijerink De Krim
       
  rijnr. 85cc Plaats
1 4 Ronan Pera Opende
2 5 Jelmar Naessens Tytsjerk
3 7 Sven Jongbloed Frederiksoord
4 11 Danique Schoo IJlst
5 12 Imke v/d West Twijzelerheide
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek
7 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde
8 37 Jesse Lamerus Westhoek
9 41 Nino Fernandes St. Jacobiparochie
10 *42 Nick Versluis Noordwolde
11 45 Jelmer de Haan Bantega
12 46 Ywan Groeneveld Folsgare
13 64 Bart Gjalt Zuidema Kollumerzwaag
14 66 Rens Spanjer Bitgummole
15 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae
16 77 Sem de Roode Menaam
17 84 Bern Monkel Oudenhorne
18 94 Valentino Luider Groningen
       
  rijnr. Bromfiets Plaats
1 4 Pascal Wouters Oudeschoot
2 6 Klaas Kin Staphorst
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt
5 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold
6 50 Jirina de Vries Langezwaag
7 69 Egbert Schaap Jubbega
8 88 Jenno Plantenga Jubbega
       
  rijnr. 125cc jeugd Plaats
1 3 Jarno Terpstra Wergea
2 7 Quinten Holt Roden
3 8 Hidde Bakker Minnertsga
4 10 Jarno Slot Noordwolde
5 *11 Dennis v/d Ploeg Berltsum
6 14 Jessica Dijkstra De Westereen
7 15 Johan Veenstra Ureterp
8 16 Fabian Dootjes Bakkeveen
9 17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar
10 25 Mike Klein Klazienaveen
11 33 Fardau de Ree Tjerkgaast
12 *34 Egbert-Tjitze Kooistra Kollumerzwaag
13 36 Nick v/d Heide Niawier
14 45 Pieter Tolsma Tzum
15 54 Joran Marra Opeinde
16 61 Willem Bekkema Rijs
17 66 Dylan Ottens Hoogkerk
18 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae
19 77 Martijn Wardenier Marijenkampen
20 79 Angela Lageman Zuidbroek
21 85 Allard de Vries Bitgummole
       
  rijnr. Dames Plaats
1 3 Rosalyn de Vries Oosternijkerk
2 7 Daphne v/d Veen Workum
3 10 Esmeralda Blom Dokkum
4 13 Nikki Rooske Peize
5 14 Hester Hiemstra Westergeest
6 16 Geke Elzinga Harkema
7 17 Dyonne van 't Hul Kuinre
8 19 Manouk Boer Noordwolde
9 20 Nikita Postma St. Annaparochie
10 *23 Amber Boezerooij Bant
11 26 Romy Hamminga Anloo
12 31 Michelle Dijkman Kuinre
13 33 Fardau de Ree Tjerkgaast
14 35 Astrid de Jong Moddergat
15 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag
16 44 Melanie v/d Voort Wolvega
17 45 Ineke Renkema Ureterp
18 50 Jirina de Vries Langezwaag
19 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen
20 62 Aniëlle v/d Woude De Westereen
21 69 Celine Vorenholt Roden
22 *71 Nina Ferwerda De Blesse
23 77 Celine Hoogland Nieuw Buinen
24 79 Angela Lageman Zuidbroek
25 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae
26 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch
27 98 Evelien Koopmans De Hoeve
       
  rijnr. Veteranen Plaats
1 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch
2 7 Alart Bakker Langelille
3 10 Gerard Bijlsma Drogeham
4 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela
5 *14 Peter Lansbergen Balk
6 *15 Willem Mellens Zuidlaren
7 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen
8 24 Andries de Vries St. Annaparochie
9 *28 Haye Dijkstra IJlst
10 *33 Wico Rooske Peize
11 *44 Hendrik Boltjes Dokkum
12 45 Durk Bloem De Westereen
13 55 Marco de Lang De Westereen
14 62 Reinder van Dellen Anjum
15 69 Brugt Vorenholt Roden
       
  rijnr. 125cc senioren Plaats
1 3 Jangeert Horenga Marum
2 4 John Bosman Dalfsen
3 5 Bonne v/d Kooi Noordbergum
4 8 Jeffrey Oppersma Jubbega
5 *10 Thies Henstra Kollumerzwaag
6 11 Marco Nijenhuis Musselkanaal
7 15 Lambert Veltman Oldemarkt
8 20 Jurjen Monsma Noordbergum
9 22 Jacco de Jong Langezwaag
10 23 Koen van Schoot Wolvega
11 24 Thomas de Boer Engwierum
12 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum
13 46 Wessel de Jong Wier
14 48 Johan Kuiken Dongjum
15 50 Wiebren de Vries Langezwaag
16 *51 Danny de Ruiter Gorredijk
17 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen
18 69 Robin Koornstra Makkum
19 72 Robin de Haan Tzummarum
20 73 Wilco Baarda Wier
21 74 Lieuwe Baarda Wier
22 77 Raldo Kleinlugtenbeld Dalfsen
23 86 Harm Kroes Aldeboarn
24 99 Marinus Broos Jannum
       
       
  rijnr. ST 250 Plaats
1 2 Marcel Vlig Lemmer
2 3 Jeffrey Kramer Sondel
3 4 Rick Grasdijk Froombosch
4 7 Stefan Bakker Langelille
5 9 Kevin Kramer Sondel
6 13 Richard Tuintjer Zuidlaren
7 14 Jornie de Boer Engwierum
8 15 Willem Kingma Rijperkerk
9 17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar
10 *18 Jeroen Alles Beerta
11 19 Leon Meijerink De Krim
12 *20 Stef Hamstra Surhuisterveen
13 *21 Ben v/d Laan Spanga
14 *22 Jan Fokker Nes (D)
15 25 Mike Klein Klazienaveen
16 27 Dennis Strikwerda Exmorra
17 *29 Marco Dijkstra Sneek
18 31 Marcel ter Braake Nijeveen
19 32 Bart Borg Paasloo
20 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold
21 34 Mark v/d Heide Niawier
22 35 Roelof Postma Kollumerzwaag
23 36 Gebrand Visser Makkum
24 37 Bjorn Ringnalda Dokkum
25 40 Wesley Sijtsma Dokkum
26 44 Willem Henstra Kootstertille
27 45 Durk Bloem De Westereen
28 46 Lazar de Vries Opende
29 48 Johan Kuiken Dongjum
30 49 Wessel de Jong Wier
31 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen
32 *54 Joran Marra Opeinde
33 56 Mark Dijkstra Oosterbierum
34 58 Johan Wissema Gorredijk
35 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen
36 *62 Gerrit v/d Horn Zwagerbosch
37 66 Dylan Ottens Hoogkerk
38 72 Robin de Haan Tzummarum
39 73 Jerome v/d Wouden Zwagerbosch
40 74 Lieuwe Baarda Wier
41 75 Richard IJbema Harkema
42 76 Gerard Faber Anjum
43 79 Milan Groen Ter Apel
44 81 Rowdy Stevens Geesbrug
45 82 Jappie Renkema Ureterp
46 83 Patrick Leugs Dedemsvaart
47 85 Lars Pepping Abcoude
48 86 Chris Nienhuis Foxhol
49 87 Olav den Engelsman De Westereen
50 88 Sven Venema Sappemeer
51 92 Tommy Kruis Steenwijk
52 95 Sander Tameris Scherpenzeel
53 96 Tonny Blok Noordwolde
54 99 Eelke Jan de Vries Ureterp
       
  rijnr. VT Plaats
1 1 Oene Veenstra Wijnjewoude
2 2 Bram Visser De Falom
3 8 Willem Bakker Gorredijk
4 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht
5 *11 Jeroen Alles Beerta
6 12 Danny Cahais Dokkum
7 15 Jan Harm de Vries Broeksterwald
8 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde
9 *21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel
10 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen
11 25 Jurgen Klein Klazienaveen
12 28 Allert de Vries Joure
13 *29 Mark Stoelwinder Jonkersland
14 *33 Patrick de Vries Bargercompascuum
15 34 Jildert Jorritsma Burgum
16 42 Ronnie v/d Voort Wolvega
17 49 Tjeerd Postma Drogeham
18 51 Danny de Ruiter Gorredijk
19 69 Egbert Schaap Jubbega
20 *70 Django Otten Kuinre
21 75 Kevin v/d Heide Niawier
22 85 Lorenzo Zuidgeest Joure
23 86 Harm Kroes Aldeboarn
24 93 Frank Withaar Scherpenzeel
25 99 Dirk Tjitse Rijpekma Woudsend
       
  rijnr. ST 500 Plaats
1 6 Marten Dragtsma Wolvega
2 10 Thies Henstra Kollumerzwaag
3 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal
4 17 Rindert Boonstra Zwagerbosch
4 *20 Stef Hamstra Surhuisterveen
5 *21 Karim Boezerooy Scherpenzeel
6 30 Klaas v/d Wal Assen
7 32 Marco Veensma Stiens
8 37 Olav den Engelsman De Westereen
9 55 Chris Werkman Kommerzijl
10 69 Lieuwe Jagersma Opeinde
11 77 Jordy Hoogland Nieuw Buinen
12 83 Bertus v/d Lende Scherpenzeel
13 96 Tonny Blok Noordwolde