GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« oktober 2018 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 17 gasten online.





    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 66 Rens Spanjer Bitgummole 9 9 9 27    
2 7 Sem de Roode Menaldum 8 8 8 24    
3 90 tristan detz mussselkanaal 7 7 7 21    
4 11 DaniQue schoo sneek 6 6 6 18    
5 10 britt boezerooy Bant 5 5 5 15    
6 18 Danielle dijkstra De Westereen 4 4 4 12    
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 8 9 9 26    
2 99 Youri de Jong Steggerda 9 8 6 23    
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7 8 22    
4 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 6 6 7 19    
5 95 Niek Meijerink De Krim 5 5 5 15    
                   
    65 CC              
    b groep beginners 1e 2e 3e tot.    
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 9 9 27    
2 42 Nick Versluis Noordwolde 8 8 8 24    
3 12 Gert Homans Wouterswoude 7 7 7 21    
4 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 6 6 18    
                   
    65 CC              
    A groep   1e 2e 3e tot    
1 84 Mike Klein Klazinaveen 9 9 8 26    
2 6 Angela Lageman Zuidbroek 8 8 9 25    
3 46 Sem Ensing Peize 7 7 6 20    
4 23 Bridget Portijk Tuk 5 6 7 18    
5 9 Demi Lageman Zuidbroek 6 5 5 16    
6 99 tommy kruis steenwijk 4 4 4 12    
7 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 3 3 9    
8 480 Mike Koolhaas Rottevalle x 2 2 4    
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 33 Ron zandbergen   9 9 9 27    
2 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 8 7 8 23    
3 2 Wiebe de Wit Jubbega 7 8 5 20    
4 88 Pascal Wouters Heerenveen 6 6 6 18    
5 31 Gerrit de Graaf Kollumerzwaag 5 5 7 17    
6 12 Jelmer v/d Galien   4 4 4 12    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 18 Rozalin de vries oosternijkerk 8 9 9 26    
2 26 deborah de jong   7 8 7 22    
3 79 joyce van dellen raard 9 x 8 17    
4 2 iris meindertsma Driesum 3 6 6 15    
5 911 nina ferwerda de blesse 5 5 5 15    
6 7 Lia Schokker de Blesse 4 7 x 11    
7 98 Evelien Koopmans Steggerda 6 4 afg 10    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B C
1 444 Oege de Haan Wolvega 9 9 18 1    
2 58 Tonny Blok Noordwolde 8 8 16 2    
3 7 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 7 8 3    
4 66 Dylan Ottens Hoogkerk 6 4 6 4 2  
5 84 mike klein klazinaveen 7 6 7 5    
6 12 Robin de Haan Tzummarum 6 5 6 6 1  
7 23 Koen van Schoot Wolvega 5 8 5 7    
8 11 Lars Hoeksma Jistrum 9 9 9 8    
9 199 Eelke Jan de Vries Ureterp 4 3 4   3  
10 3 Jarno Terpstra Wergea 2 5 2   4  
11 90 niels broekema hoogkerk 5 6 5   5  
12 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 4 3   6  
13 14 Sem Ensing Peize 7 x 7   7  
14 18 jesse meindertsma Driesum 3 7 3     1
15 16 Nuri Heskes Nijensleek 1 x 1     2
16 19 Leon Meijerink De Krim 4 2 4     3
17 35 Celine Vorenholt Roden 2 1 2     4
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 11 Lazar de Vries Opende 8 8 9 25    
2 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 7 8 24    
3 58 Tonny Blok Noordwolde 7 9 7 23    
4 22 jelmer de ree Tjerkgaast 6 4 6 16    
5 5 rick grasdijk Froombosch 4 6 5 15    
6 111 Marten Dragtsma Wolvega 5 5 4 14    
7 38 rowan swama Sappemeer 3 3 3 9    
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 80 Roel de Vries Wolvega 9 8 9 26    
2 89 Jochem de vries Jubbega 8 9 8 25    
3 24 Andries de Vries St.Anna Parochie 7 7 7 21    
4 5 Rudie Agricola Luinjeberd 6 6 6 18    
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 8 9 9 26    
2 6 Jeroen aukema   5 7 8 20    
3 12 Danny Cahais Dokkum 7 6 7 20    
4 3 Elmar Talsma Sondel 4 5 6 15    
5 7 Thijs de Vries Jubbega 6 8 x 14    
6 23 Wilson Cuperus Hantum 9 x x 9    
                   
    ST 2 A Groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 8 9 26    
2 15 Pascal swart Hoogkerk 8 9 8 25    
3 34 kevin korte   7 6 6 19    
4 18 Aron Schokker de Blesse 5 7 5 17    
5 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 4 5 7 16    
6 85 Arnee Elsinga St johnnesga 6 x 4 10    
                   
    ST 2 B groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 84 marco nijenhuis   9 9 9 1    
2 11 Gert v/d Heide Harkema 8 8 8 2    
3 99 Lorenzo Punter Wolvega 9 9 9 3    
4 38 Robin Hamminga Tynaarlo 6 6 6 4 1  
5 66 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 8 7 5    
6 62 Jappie Renkema Ureterp 6 5 6 6 2  
7 20 Bas Homans Wouterswoude 7 7 7 7    
8 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 8 7 8 8    
9 26 Elmar Talsma Sondel 4 4 4   3  
10 161 Gerbrand Visser Makkum 5 6 5   4  
11 94 Erik Pijpker Makkum 5 x 5   5  
12 67 Ineke Renkema Ureterp 4 5 4   6  
13 15 Jeremy Duut hoogkerk x   0      
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 8 9 17 1    
2 120 Stef Hamstra Harkema 6 8 14 2    
3 19 Evert van Til Harkema 7 7 14 3    
4 79 Rene Brandsma Marsum 7 8 15 4    
5 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 9 17 5    
6 30 richard ijbema Opende 9 5 14 6    
7 48 Rienk Roersma Schingen 6 7 13 7 2  
8 36 Peter van Dekken Harkema 5 6 11 8 1  
9 39 benno kies   4 4 8   3  
10 11 jessica elsinga Wolvega 5 5 10   4  
11 4 Sylvana Postma Rijs 4 6 10   5  
12 45 Bert Dijkstra De Westereen 9 afg 9   6  
13 23 Wilson Cuperus Hantum 3 x 3   7