GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2018 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.





Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                          
    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 66 Rens Spanjer Bitgummole 9 9 9 27    
2 33 Jelmer de Boer Menaam 7 7 5 19    
3 7 Sem de Roode Menaldum 6 6 6 18    
4 4 Ronan Pera Opende 4 5 8 17    
5 32 Collin Krale Rouveen 5 4 7 16    
6 95 Niek Meijerink De Krim 8 8 x 16    
7 8 Rudmer Koopmans Arum 3 3 4 10    
8 11 danique schoo sneek 2 2 3 7    
9 18 Danielle Dijkstra Zwaagwesteinde 1 1 2 4    
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 9 18 1    
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 8 16 2    
3 99 Youri de Jong Steggerda 7 8 15 3    
4 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 7 9 16 4    
5 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 6 7 13 5    
6 24 Gert Homans Wouterswoude 5 6 11 6    
7 9 Demi Lageman Zuidbroek 6 5 11 7 1  
8 14 Jelle de Haan Donkerbroek 4 5 9 8 2  
9 13 Amber Boezerooij Bant 2 4 6   3  
10 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 3 3 6   4  
11 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 3 4 7   5  
                   
    65 CC              
    b groep beginners 1e 2e 3e tot.    
1 11 Dennis v.vd Ploeg Berlikum 9 9 9 27    
2 9 Demi Lageman Zuidbroek 8 8 8 24    
3 3 Sander Schra Staphorst 7 7 7 21    
4 42 Nick Versluis Noordwolde 6 6 6 18    
5 480 Mike Koolhaas Rottevalle 5 5 5 15    
6 13 Amber Boezerooij Bant 3 4 4 11    
7 35 Celine Vorenholt Roden 4 3 3 10    
8 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae afg     0    
                   
    65 CC              
    A groep   1e 2e tot A B  
1 14 Sem Ensing Peize 9 9 18 1    
2 41 Sem de Lange Weiteveen 9 3 12 2 1  
3 9 Duncan Hoevens Witmarsum 8 9 17 3    
4 84 Mike Klein Klazinaveen 7 8 15 4    
5 48 Sake Johannes de Boer Menaam 7 6 13 5    
6 12 Lars Hoeksma Jistrum 8 7 15 6    
7 3 Jarno Terpstra Wergea 6 6 12 7 2  
8 26 Loris Drijfhout Ezinge 6 8 14 8    
9 46 Dylan Ottens Hoogkerk x 7 7   3  
10 7 Remco Koopman Noordwolde 4 5 9   4  
11 99 Randy Drijfhout Ezinge 5 4 9   5  
12 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 5 5 10   6  
13 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 4 4 8   7  
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 7 Thijs de Vries Jubbega 8 9 9 26    
2 1 Egbert Schaap Jubbega 9 8 7 24    
3 15 Lambert Veldman Oldemarkt 6 6 8 20    
4 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 7 7 6 20    
5 52 Wietse Henstra Kootstertille 5 5 5 15    
6 84 Stefan Bakker Langelille 3 3 4 10    
7 2 Wiebe de Wit Jubbega 4 4 x 8    
8 88 Pascal Wouters Heerenveen x 2 3 5    
9 31 Gerrit de Graaf Kollumerzwaag afg     0    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 7 Lia Schokker de Blesse 9 9 8 26    
2 2 Iris Meindertsma Driezum 8 8 9 25    
3 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 6 7 7 20    
4 98 Evelien Koopmans Steggerda 7 6 6 19    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B  
1 2 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 9 9 1    
2 444 Oege de Haan Wolvega 9 9 9 2    
3 84 Mike Klein klazinaveen 5 6 5 3 1  
4 52 Willem Henstra Kootstertille 8 8 8 4    
5 12 Robin de Haan Tzummarum 8 8 8 5    
6 7 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 6 6 6 6 2  
7 48 Johan Kuiken Dongjum 6 7 6 7    
8 58 Tonny Blok Noordwolde 7 7 7 8    
9 5 Rick Grasdijk Froombosch 7 5 7   3  
10 23 Koen van Schoot Wolvega 3 5 3   4  
11 123 Arjen Wiersma Oudemirdum 5 3 5   5  
12 16 Nuri Heskes Nijensleek 4 4 4   6  
13 22 Rowan Swama Sappemeer 4 4 4   7  
14 19 Leon Meijerink De Krim 3 3 3   8  
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B  
1 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 8 17 1    
2 11 Lazar de Vries Opende 7 7 14 2    
3 95 Gert Poolman Rouveen 9 9 18 3    
4 22 Jemer de Ree Tjerkgaast 7 6 13 4    
5 1 Arnee Elsinga St johnnesga 8 6 14 5    
6 58 Tonny Blok Noordwolde 5 5 10 6    
7 12 Robin de Haan Tzummarum 5 4 9 7 1  
8 111 Marten Dragtsma Wolvega 4 4 8 8 2  
9 16 Joey Oosterveld De Basse 3 3 6   3  
10 38 Robin Hamminga Tynaarlo 6 3 9   4  
11 7 Marcel Vlig Lemmer 8 x 8   5  
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 80 Roel de Vries Wolvega 9 9 9 27    
2 5 Rudie Agricola Luinjeberd 6 7 8 21    
3 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 8 6 21    
4 28 Haye Dijkstra Ijlst 5 5 7 17    
5 313 Wico Rooske Peize 8 6 x 14    
6 24 Andries de Vries St.Anna Parochie 4 4 5 13    
7 36 Foppe Rinkema Twello 3 3 4 10    
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 23 Wilson Cuperus Hantum 9 9 18 1    
2 67 Jan de Vries Jubbega 8 9 17 2    
3 320 Cor Zeilinga Moddergat 9 8 17 3    
4 66 Jan Cloo Wolvega 8 7 15 4    
5 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 6 8 14 5    
6 319 Rienk de Vries Driesum 7 7 14 6    
7 282 Marcel Hielkema Steggerda x 5 5 7 1  
8 19 Jeffrey Smit Drachten 7 6 13 8 2  
9 10 Thies Henstra Oudwoude 5 5 10   3  
10 54 Tjeerd Bron Bedum 6 6 12   4  
11 237 Jurgen Klein Klazienaveen 3 3 6   5  
12 72 Jerome V.d.WoudenZwagerbos 4 4 8   6  
13 74 Pieter Elzinga Zwagerbosch 5 4 9   7  
                   
    ST 2 A              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 42 Richard Dol Oldeholtpade 9 9 18 1    
2 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 6 8 14 2    
3 19 Evert van Til Harkema 7 7 14 3    
4 89 Rindert Boonstra Noardburgum 5 8 13 4    
5 318 Meindert de Vries Driesum 8 7 15 5    
6 7 Anne Bos Harkema 4 5 9 6 2  
7 18 Aron Schokker de Blesse 6 6 12 7 1  
8 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 4 9 13 8    
9 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 3 4 7   3  
10 14 Michel Bakker Langelille 2 2 4   4  
11 96 Nicky Blok Noordwolde 5 2 7   5  
12 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 3 3 6   6  
                   
    ST 2 B groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B C
1 99 Lorenzo Punter Wolvega 9 9 18 1    
2 222 Jordy Hoogland Wolvega 8 9 17 2    
3 20 Bas Homans Wouterswoude 7 6 13 3 1  
4 126 Arjan de Jong Steggerda 9 7 16 4    
5 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 8 8 16 5    
6 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 5 6 11 6 2  
7 11 Gert v/d Heide Harkema 6 8 14 7    
8 29 Marco Dijkstra Ijlst 7 7 14 8    
9 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 5 9   3  
10 64 Willem Fennema St.Annaparochie 6 5 11   4  
11 26 Elmar Talsma Sondel 5 4 9   5  
12 4 Marco de Graaf de Blesse 4 3 7   6  
13 67 Ineke Renkema Ureterp 3 4 7   7  
14 90 Siske Benedictus Noardburgum 3 3 6   8  
15 62 Jappie Renkema Ureterp 2 2 4     1
16 161 Gerbrand Visser Makkum 2 2 4     2
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 7 Frank Hamming De Groeve 7 9 16 1    
2 120 Stef Hamstra Harkema 6 5 11 2 1  
3 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 8 16 3    
4 79 Rene Brandsma Marsum 5 6 11 4    
5 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 4 5 9 5 2  
6 318 Meindert de Vries Driesum 9 8 17 6    
7 57 Johan Wissema Jubbega 6 9 15 7    
8 45 Bert Dijkstra De Westereen 7 7 14 8    
9 5 Erik Tjarks Wijster 4 4 8   3