GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« oktober 2018 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 15 gasten online.

 





    65 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 12 Lars Hoeksma Jistrum 9 8 9 26  
2 14 Sem Ensing Peize 8 9 8 25  
3 3 Jarno Terpstra Wergea 7 7 7 21  
4 9 Duncan Hoevens Witmarsum 5 6 6 17  
5 46 Dylan Ottens Hoogkerk 6 5 5 16  
6 84 Mike Klein Klazinaveen 4 4 4 12  
7 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 3 3 3 9  
8 35 Celine Vorenholt Roden 2 2 2 6  
9 222 Quinten Holt Roden x x x 0  
                 
    Bromfiets            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 15 Lambert Veldman Oldemarkt 9 9 9 27  
2 1 Egbert Schaap Jubbega 8 8 8 24  
3 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 7 7 7 21  
4 2 Wiebe de Wit Jubbega 6 6 6 18  
5 84 Stefan Bakker Langelille 5 4 4 13  
6 7 Thijs de Vries Jubbega x 5 5 10  
                 
    Dames            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot.  
1 98 Evelien Koopmans Steggerda 9 9 9 27  
2 7 Lia Schokker de Blesse 8 7 7 22  
3 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 7 8 6 21  
4 88 Kristie van Steden Witte Paarden x 6 8 14  
5 21 Kim Ensing Spanga 6 x x 6  
                 
    85 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 444 Oege de Haan Wolvega 9 9 18 1  
2 2 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 7 15 2  
3 7 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 7 15 3  
4 58 Tonny Blok Noordwolde 9 8 17 4  
5 12 Robin de Haan Tzummarum 3 6 9 5  
6 5 Rick Grasdijk Froombosch 7 6 13 6  
7 84 Mike Klein klazinaveen 5 5 10 7  
8 48 Johan Kuiken Dongjum 4 5 9 8  
9 22 Rowan Swama Sappemeer 6 3 9 9 2
10 19 Leon Meijerink De Krim 4 4 8 10 1
11 9 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 3 2 5   3
12 199 Eelke Jan de Vries Ureterp 2 2 4   4
                 
    125 Jeugd            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 1 Arnee Elsinga St johnnesga 9 9 9 27  
3 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 7 7 22  
2 95 Gert Poolman Rouveen 7 6 8 21  
4 7 Marcel Vlig Lemmer 6 8 6 20  
                 
    Veteranen            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 35 Henk Haantjes Woudsend 9 9 9 27  
2 4 Harry van Dijk Hoogkerk 7 8 8 23  
3 313 Wico Rooske Peize 8 7 7 22  
4 15 Willem Mellens Zuidlaren 6 6 6 18  
5 36 Foppe Rinkema Twello x 5 x 5  
                 
    VT            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 67 Jan de Vries Jubbega 8 9 9 26  
2 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 9 8 8 25  
3 2 Bram Visser De Falom 5 7 7 19  
4 65 Dennis ten Hoeve Heerenveen 6 6 6 18  
5 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 4 4 5 13  
6 19 Jeffrey Smit Drachten 7 5 x 12  
                 
    ST 2 A Groep            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 9 27  
2 7 Anne Bos Harkema 8 8 7 23  
3 17 Hendrik de Boer JUbbega 7 7 8 22  
4 19 Evert van Til Harkema 6 6 6 18  
5 1 Gerben Hamstra Kootstertille 5 5 5 15  
6 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 4 4 4 12  
7 15 Pascal Swart Hoogkerk x afg   0  
8 14 Michel Bakker Langelille afg     0  
                 
    ST 2 B groep            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 126 Arjan de Jong Steggerda 10 10 10 30  
2 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 9 9 9 27  
3 64 Willem Fennema St.Annaparochie 7 8 8 23  
4 90 Siske Benedictus Noardburgum 6 6 4 16  
5 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 5 4 6 15  
6 115 Jille Hamstra ut é Tille x 7 7 14  
7 186 Melvin Stegeman Menaldum 4 5 5 14  
8 3 Jeffrey Kramer Sondel 3 3 2 8  
9 15 Robert Albertema Hoogkerk 8 afg   8  
10 67 Ineke Renkema Ureterp 1 1 3 5  
11 89 Richard Steinfort Bergum 2 2 1 5  
                 
    ST 1/ST 3            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 120 Stef Hamstra Harkema 9 9 9 27  
2 7 Frank Hamming De Groeve 7 7 8 22  
3 161 Oege de Jong Steggerda 8 8 6 22  
4 70 Klaas v/d Wal Assen 6 6 5 17  
5 5 Erik Tjarks Wijster 5 4 4 13  
6 37 Olav den Engelsman De Westereen x 5 7 12  
7 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 4 3 1 8  
8 69 Brugt Vorenholt Roden 2 2 3 7  
9 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 3 1 2 6  
10 10 Bertus de Wit Gorredijk 1 0 0 1